oferty pracy: wp

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 85

SPECJALISTA DS. INFRASTRUKTURY DATA CENTER

wp.pl - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało m.in.: Nadzór sprzętu w systemie magazynowym; Utrzymanie i rozwój infrastruktury Data

PROGRAMISTA WINDOWS PHONE

PKO Bank Polski - 12 ocen - Warszawa, mazowieckie
Doświadczenia w tworzeniu aplikacji natywnych dla WP. Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji na platformę WP....

MŁODSZY ADMINISTRATOR SIECI

Bieżąca administracja siecią teleinformatyczną należącą do WP; Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:....

REDAKTOR SHOW-BIZ

wp.pl - Warszawa, mazowieckie
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.: Pisanie tekstów; Poszukiwanie ciekawych tematów; Przeprowadzanie wywiadów; Dyżury

Specjalista

Zakład Emerytalno-Rentowy MSW w Warszawie - Warszawa, mazowieckie
Nadzór formalny nad terminowością sporządzania planów urlopowych przez Naczelników Wydziałów ON, WP, FK, PR, SW1, SW4, IT, AM. Warunki pracy 1) praca biurowa,....

SCRUM MASTER

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie m.in: Prowadzenie projektów związanych z wytwarzaniem produktów (daily, sprint planning,

Project Manager

Skanska - 336 ocen - Poznań, wielkopolskie
Project Manager Requisition ID : SKA0007Z5 Skanska Property Poland as a commercial developer is looking for an experienced Project Manager who shall lead

PRODUCT MANAGER

Zakres obowiązków: Opracowywanie propozycji działań reklamowych dla marek w oparciu o produkty content marketingowe i natywne (reaktywne i proaktywne);

Dyrektor Oddziału - Gdańsk

Gdańsk, pomorskie
Dyrektor Oddziału - Gdańsk ( Numer typu stanowiska BAN001698) Wyzwania, które na Ciebie czekają: zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta, zgodnej ze

Młodszy Specjalista ds. Formulacji

Cargill - 1 584 ocen - Kiszkowo, wielkopolskie
Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. Formulacji miejsce pracy – Kiszkowo lub Osnowo Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.