oferty pracy: skierniewice

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 73

Pracownik operacyjny

ITC Grupa - Polski HR - Skierniewice, łódzkie
Pracownik operacyjny - Skierniewice. Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources....

Pracownikprodukcji

PPP Namysłów - Skierniewice, łódzkie
Stanowisko: Pracownikprodukcji Rodzaj zatrudnienia: Umowa agencyjna Miejsce pracy: ul. Czerwona 22, 96-100 Skierniewice Zakres obowiązków: praca przy...

Zatrudnię Brukarza Skierniewice

Mariusz - Skierniewice, łódzkie
Opis oferty pracy: Zatrudnię Brukarzy z doświadczeniem, majstra oraz pomocników, mile widziane prawo jazdy kat. B lub wyższe . Proszę o wszelkie oferty.

Kosztorysant robót sanitarnych

Mirbud - Skierniewice, łódzkie
Zakres obowiązków: - sporządzanie wycen w programie do kosztorysowania Norma Pro lub MS Excel w branży elektrycznej ; - samodzielne wykonanie obmiarów do

Sprzedawca - Skierniewice

Polbita Sp. z o. o. - Skierniewice, łódzkie
Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych. Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 250 sklepów.

Skierniewice: Personel kasowy (praca od zaraz)

ITC Grupa - Skierniewice, łódzkie
Opis oferty pracy: ITC Grupa – Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i

Skierniewice: praca w supermarkecie - OD ZARAZ!

wizytator

Kuratorium Oświaty w Łodzi - Skierniewice, łódzkie
Delegatura Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Skierniewice. Kuratorium Oświaty w Łodzi....

Skierniewice: Pracownik hali (nocki)- od DZISIAJ!

Skierniewice, Panią do serwisu sprzatającego

Amlux - Skierniewice, łódzkie
Tymczasowa
Opis oferty pracy: Zatrudnimy Panią do serwisu sprzątającego na terenie Skierniewic (ulica Norwida). Sprzątanie w banku. Mile widziane osoby z II stopniem

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.