oferty pracy 1 - 10 z 12 367

KIEROWCA kat. B - (praca dorywcza)

TRANSPOST - Polska
Tymczasowa
Poznań Zakres zadań: transport opon z sieci oponiarskich z terenu całego kraju dbanie o powierzone mienie (samochód) obsługa dokumentacji związanej z

Kierowca kat. B

Media Expert - 2 oceny - Wrocław, dolnośląskie
WYMAGANIA: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane), Prawo jazdy kategorii B, Dyspozycyjność, Wysoka motywacja, sumienność i

Kierowca kat. B/Dostawca sprzętu AGD,RTV,IT

Media Expert - 2 oceny - Poznań, wielkopolskie
WYMAGANIA: Prawo jazdy kat: „B” Niekaralność Wysoka kultura osobista Mile widziane uprawnienia gazownicze lub chęć odbycia odpowiedniego kursu Sumienność i

Faxtel - Władysławowo, pomorskie
Od kandydatów oczekujemy: prawa jazdy kat. B aktualnych badań SANEPID dobrego stanu zdrowia Mile widziane osoby z doświadczeniem w dystrybucji w branży

Kierowca kat.B busa na UE (międzynarodówka)

Klient Gratka.pl - Warszawa, mazowieckie
kierowca kat.B na trasach UE-4/1. - nowe auto (furgon, tzw.blaszka). - długofalowa współpraca CV z informacją wynagrodzeniu netto proszę przesłać na adres...

Kierowca do 3,5 tony

Poczta Polska - 53 ocen - Rzeszów, podkarpackie
Do zadań pracownika będzie należeć : prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony zgodnie z otrzymaną dyspozycją, nadzór oraz wykonywanie czynności związanych z

Kierowca kat. B lub C

Faxtel - Olsztyn, warmińsko-mazurskie  3 lokalizacje
Od kandydatów oczekujemy: prawa jazdy kat. B lub C aktualnych badań SANEPID dobrego stanu zdrowia Mile widziane osoby z doświadczeniem w dystrybucji w

Kierowca powyżej 3,5 t.

Poczta Polska - 53 ocen - Kraków, małopolskie  4 lokalizacje
Posiadania karty kierowcy,. Oczekiwane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy pow. Do zadań pracownika będzie należeć:....

Kierowca kat.B ( transport międzynarodowy)

Firma Handlowo-Usługowa Seweryn Szala - Wielki Klińcz, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kościerska 7, 83-423 Wielki Klincz, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: - Rodzaj umowy: Umowa o pracę...

Klient OPENWORK - Toruń, kujawsko-pomorskie  1 lokalizacja
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku 'Kierowca kat. B': (*) obsługa stałych klientów firmy oraz dostarczanie im informacji o

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.