oferty pracy: pracy

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 189 102

Praca na produkcji przy pakowaniu kanapek

Start_people - Holandia
Start People poszukuje dla swojego klienta w Utrecht w Holandii Poszukujemy pracowników bez znajomosci jezyka holenderskiego do pracy w Holandii na produkcji

Sprzedawca

- Lipsko, mazowieckie - 126 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: wg stanowiska Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca tymczasowa

produkcja i pakowanie serów / Zeewolde, Holandia

- Holandia
FlevoDirect Uitzendbureau poszukuje dla swojego klienta w Zeewolde w Holandii, kandydatów na stanowisko: pakowacz serówPraca dla kobiet, mężczyzn, par

Pakowacz - Niemcy

AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Niemcy
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Nr

Produkcja/Pakowanie - wiekówka

- Holandia
Na zlecenie klienta poszukujemy kobiet i mężczyzn do prac na rzezni: pakowanie mięsa, sortowanie, wykrawanie, sprzątanie Doświadczeniie nie wymagane.

PRODUKCJA

- Holandia - 5 lokalizacji
Agencja pracy BJ Flexpartners BV, Oss Molenstraat 39, poszukuje od zaraz pracownikow do pracy w przedsiebiorstwie przepakowujacym srodki chemiczne, nawozy

Pracownik fizyczny (Niemcy)

Silverhand - Niemcy
Opis firmy: Obowiązki: Różne oferty pakowanie i etykietowanie towarów kontrola jakości obsługa skanera prace ogólnoprodukcyjne obsługa wózka widłowego

PRACA PRACOWNIK PAKOWANIA USZCZELEK w okolicach Loenen / Aal...

- Holandia
Praca na linii produkcyjnej: -pakowanie, sortowanie uszczelek -sprawdzanie jakości uszczelek -ewidencja towaru WYMAGANIA: - Dobra znajomość języka

Pracownik magazynu z odzieżą (Niemcy)

OTTO Polska Sp. z o.o. - Zagranica - 2 lokalizacje
OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta

Kasjer/Sprzedawca

SUPER-PHARM, - Szczecin, zachodniopomorskie - 7 lokalizacji
ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy Obsługa kasy fiskalnej Dbanie o estetyczny wygląd i właściwą

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.