oferty pracy: pleszew

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 29

Wykładanie towaru – hipermarkety w Pleszewie

DEMa Promotion Polska - Pleszew, wielkopolskie
Część etatu
Tytuł wiadomości proszę podpisać Imieniem i Nazwiskiem wraz z informacją – Merchandiser Pleszew. Opis oferty pracy:....

Roznosiciel gazet reklamowych – Pleszew

Kaufland Polska 31 ocen - Pleszew, wielkopolskie
Tymczasowa,  Kontrakt
Zakres obowiązków Osobiste roznoszenie do odbiorców indywidualnych druków reklamowych na przydzielonym terenie dystrybucji w sposób określony w umowie

Pracownik hali sprzedaży Pleszew

JOBMAN.pl - Pleszew, wielkopolskie
Wymagania: - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej) - sumienność - chęci do pracy - umiejętność

Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowych – Pleszew

Zakres obowiązków Przygotowanie przydzielonego obszaru dla celów dystrybucji druków reklamowych. Tworzenie siatki dystrybutorów druków reklamowych poprzez

pracownik hali

Biuro Promo - Pleszew, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów

Kierowca transportu międzynarodowego

Transport Ciężarowy - Jarocin, wielkopolskie
Rejon: wielkopolskie Wymagane kategorie prawa jazdy : C E Wymagane doświadczenie w kierunkach: - Europa zachodnia Wymagane kursy: Kurs na przewóz osób i

Pracownik administracyjno - kadrowy

CONFEZIONI ERRECI Sp. z o.o. Pleszew - Pleszew, wielkopolskie
Część etatu
Zakres obowiązków...

Ekspert samochodowy

M Projekt - Piła, wielkopolskie - 1 lokalizacja
Poznań, Złotów, Piła, Międzychód, Gniezno, Konin, Kalisz, Kępno, Pleszew, Rawicz, Leszno, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Kościan, Ostrów...

Firma transportowa – Pleszew

Część etatu,  Tymczasowa,  Kontrakt
Zakres obowiązków Transport gazet reklamowych na terenie miasta i okolic (w każdą środę). Jakie mamy wymagania dysponowanie samochodem (samochodami) o

Pracownik Sklepu

Lidl 618 ocen - Polska
Od kandydatek / kandydatów oczekujemy: • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy • gotowości do pracy w systemie zmianowym • mile widziane doświadczenie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.