oferty pracy: pleszew

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 25
Dodaj swoje CV i aplikuj łatwo z każdego urządzenia.

Pleszew Pracownik produkcji

ASM GROUP - Pleszew, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Firma ASM GROUP S.A. specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy,

Pleszew Magazynier

Przedstawiciel Medyczny

POLPHARMA - Zduńska Wola, łódzkie
Kalisz, Sieradz, Pleszew, Zduńska Wola, Łask i okolice. Minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego popartego sukcesami...

Pracownik hali sprzedaży Pleszew

JOBMAN.pl - Pleszew, wielkopolskie
Wymagania: - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej) - sumienność - chęci do pracy - umiejętność

Pleszew Konsultant telefoniczny

Roznosiciel gazet reklamowych – Pleszew

Kaufland Polska 33 ocen - Pleszew, wielkopolskie
Zakres obowiązków Osobiste roznoszenie do odbiorców indywidualnych druków reklamowych na przydzielonym terenie dystrybucji w sposób określony w umowie

Praca w komisji wyborczej (160zl za 1 dzień). Pilne! Pleszew

- Pleszew, wielkopolskie
Chcesz zarobić 160zl za 1 dzień pracy? A przy dwóch turach wyborów 320zl za 2 dni. Praca jako Członek Komisji Wyborczej w wyborach 10 maja 2015r. Wejdź na

Szwaczka

Zakład Krawiecki Andrzej Nowicki Pleszew - Pleszew, wielkopolskie
Zakres obowiązków...

POLPHARMA S.A. - Kalisz, wielkopolskie
Kalisz, Sieradz, Pleszew, Zduńska Wola, Łask i okolice. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za promowanie kluczowych produktów z portfolio oraz...

Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowych – Pleszew

Zakres obowiązków Przygotowanie przydzielonego obszaru dla celów dystrybucji druków reklamowych. Tworzenie siatki dystrybutorów druków reklamowych poprzez

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.