oferty pracy: niepołomice

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 98

Pracownik Produkcji Niepołomice - praca dla mężczyzn

International Quick Service Polska Sp. z o.o. - Niepołomice, małopolskie
Firma International Quick Service Polska Sp. z o.o. specjalizująca się w selekcjach części produkowanych w branży motoryzacyjnej, zatrudni na stanowisko:

Kierownik sklepu

HOU DE Sp. z o. o. - Niepołomice, małopolskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Na Grobli 1B, 32-005 Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zakres obowiązków: wycena towarów oferowanych przez...

Pomocnik magazyniera

MBP Kraków - Niepołomice, małopolskie
Stanowisko: Pomocnik magazyniera Rodzaj zatrudnienia: Umowa agencyjna Miejsce pracy: 32-005 Niepołomice Zakres obowiązków: Praca polegająca na dowożeniu

Operator linii montażowej - montaż drobnych elementów

ManpowerGroup - Niepołomice, małopolskie
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów.

Referent ds. rozliczeń magazynowych - Niepołomice

Referent ds. rozliczeń magazynowych - Niepołomice Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Niepołomice Opis stanowiska: Nr referencyjny oferty: RGM/035/KIM Do...

Operator surowców produkcyjnych

WTS - Niepołomice, małopolskie
Opis oferty pracy: Agencja Pracy W.T.S. Work Temp Service (nr wpisu do rej. 4486) poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Specjalista do spraw szkoleń

- Niepołomice, małopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zakres obowiązków: Wsparcie koordynatora ds. szkoleń przy planowaniu,

Magazynier

Wachelka Inergis S.A. - Niepołomice, małopolskie
Wachelka Inergis S.A. działająca w branży instalacyjno-budowlanej zatrudni: MAGAZYNIER (praca w Niepołomicach) Wymagania: uprawnienia na wózek widłowy (z

Magazynier (bez wózka widłowego) - Niepołomice

Progres Sp. z o.o. Sp. k. - Niepołomice, małopolskie  2 lokalizacje
Zadania: - kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem - kontrola poprawności kompletacji - inne prace magazynowe Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia -

Operator linii produkcyjnej

WTS Work Temp Service - Niepołomice, małopolskie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.