oferty pracy: lg

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 37

Specjalista ds. szkoleń i rozwoju

LG Display Poland Sp. z o.o. - 2 oceny - Wrocław, dolnośląskie
Zadania: Analizowanie potrzeb szkoleniowych, Organizacja szkoleń wstępnych i specjalistycznych, Organizacja i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu

Specjalista ds. Administracyjno – Technicznych

Aktualnie do naszej fabryki w Biskupicach Podgórnych (k. Wrocławia) poszukujemy osoby na stanowisko: Zadania: Wsparcie Ekspatów w codziennych sprawach

Młodszy Specjalista w Dziale Zakupów

LG Electronics Wrocław - 968 ocen - Biskupice, dolnośląskie
Młodszy Specjalista w Dziale Zakupów Miejsce pracy: Biskupice Podgórne Region: dolnośląskie Zadania: Planowanie dostaw krótkoterminowych (JIT delivery) i

Lekarz ginekolog

Centrum Medyczne ENEL-MED - Warszawa, mazowieckie
Numer referencyjny: LG/WA Wymagania: ukończona specjalizacja lekarska lub przynajmniej połowa specjalizacji (przy pozytywnej rekomendacji kierownika

Lekarz ginekolog (wykonujący echo serca płodu)

Specjalista Dziale Księgowości

LG Electronics Wrocław - 968 ocen - Wrocław, dolnośląskie
Specjalista Dziale Księgowości Miejsce pracy: Wrocław Region: dolnośląskie OBOWIĄZKI: Rejestracja kontrahentów Weryfikacja merytoryczna i formalna faktur

Przedstawiciel Handlowy LG

Intersnack - Kraków, małopolskie
W związku z rozwojem, firma poszukuje osoby na stanowisko Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Kraków Miejsce pracy: Toruń Jeśli w swojej

MŁODSZY INŻYNIER PRODUKCJI

MŁODSZY INŻYNIER PRODUKCJI Miejsce pracy: Biskupice Podgórne Region: dolnośląskie Opis stanowiska: Analiza efektywności i kosztów procesów produkcyjnych

Operator Produkcji

LG Innotek Poland Sp. z o.o. - Kobierzyce, dolnośląskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW - obsługa maszyn - prace manualne - kontrola wzrokowa - pakowanie gotowych wyrobów OFERUJEMY: - zatrudnienie bezpośrednio przez zakład

Business Development (M&A) Analyst CEE

UPC Polska Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Guiding local teams conducting multidisciplinary Due Diligence process and coordinating scope of DD to be in adherence to LG standards and requirements....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.