oferty pracy: impel

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 102
Dodaj swoje CV i aplikuj łatwo z każdego urządzenia.

Kawalifikowany pracownik ochrony

IMPEL - Warszawa, mazowieckie
pilnie zatrudnimy kwalifikowanych pracowników ochrony na Stadion Narodowy. Stawka 8 zł netto. prosimy o zgłoszenia, cv, lub krótki opis swioch

Pracownik ochrony

Impel Security Polska Sp. z. o. o. - Gliwice, śląskie  1 lokalizacja
Wymagania Nasze oczekiwania: niekaralność, dyspozycyjność, punktualność, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność

Robotnik placowy

Impel Cleaning - Katowice, śląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Al. Roździeńskiego 91, 40-203 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zakres obowiązków: zamiatanie, plewienie,

Menedżer ds. obsługi klienta

Impel Security Polska Sp. z. o. o. - Kraków, małopolskie
Opis stanowiska Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie samodzielnie realizowała wyznaczone cele sprzedażowe zgodnie ze strategią firmy. Zakres

Menedżer ds. sprzedaży usług

Impel Rental PRO Sp. z o.o. Sp.k. - Katowice, śląskie  1 lokalizacja
Opis stanowiska Segment: Rental i Pralnictwo Teren działania: południowa Polska Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in.:

pracownik ochrony (kwalifikowany) /Nr 2979

IMPEL SECURITY POLSKA SP Z O O - Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zakres obowiązków: ochrona Dworca PKP w Inowrocławiu;...

Sprzątający, Chróścina k. Góry

Impel - Chróścina, dolnośląskie
Poszukujemy pracowników do mycia i dezynfekcji zakładu produkcyjnego w Chróścinie. W początkowym okresie praca na umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o

Młodszy/-a księgowy/-a

Sanpro Job Service Sp. z o.o. - Wrocław, dolnośląskie
Impel Business Solutions stanowi grupa wyspecjalizowanych spółek dziedzinowych. Doświadczenie, potencjał osobowy i sprawdzone rozwiązania organizacyjne są...

Pracownik porządkowy, Chróścina k. Góry

Impel Food Hygiene - Góra, dolnośląskie
Opis oferty pracy: Poszukujemy pracowników do mycia i dezynfekcji zakładu produkcyjnego w Chróścinie. W początkowym okresie praca na umowę zlecenie, po

kwalifikowany pracownik ochrony

Jedna z największych firm ochrony w Polsce poszukuje kwalifikowanych pracowników ochrony. obiekt wieloposterunkowy. Panie i Panów. praca w systemie 24/48 oraz

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.