oferty pracy: impel

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 133

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Impel Security Polska - Hel, pomorskie
Pełny etat, Część etatu
Impel Security Polska Sp. z o. o. zatrudni Kwalifikowanych Pracowników Ochrony z pozwoleniem na broń. Wymagania: - wpis na listę kwalifikowanych pracowników...

Menedżer operacyjny ds. klientów strategicznych

IMPEL - Warszawa, mazowieckie
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.: Koordynacja i doradztwo merytoryczne dla Klientów w zakresie usług bezpieczeństwa;

Inżynier Sprzedaży

IMPEL - Warszawa, mazowieckie  4 lokalizacje
Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za: samodzielne realizowanie zadań związanych z pozyskiwaniem nowych klientów biznesowych,

Szef ochrony

IMPEL - Szczecin, zachodniopomorskie
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in. organizacja i koordynowanie ochrony na terenie przydzielonych obiektów,

Kontroler operacyjny

IMPEL - Lublin, lubelskie  1 lokalizacja
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in. analizowanie kontraktów sporządzanie planów finansowych, prognozowanie i symulacje

Menedżer ds. sprzedaży

IMPEL - Lublin, lubelskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za rozbudowywanie portfela nowych klientów Firmy Impel poprzez samodzielne pozyskiwanie kontraktów....

Kierownik zespołu ds. klientów rynkowych

IMPEL - Opole, opolskie  1 lokalizacja
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.: Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych usług porządkowo-czystościowych;

Menedżer ds. sprzedaży przetargowej

IMPEL - Łódź, łódzkie  1 lokalizacja
Zadania osoby na tym stanowisku będą obejmowały m. in.: sprzedaż usług do branży szpitalnej zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych, pozyskiwanie oraz

Specjalista ds. Transportu

Grupa Kapitałowa IMPEL - Bielany Wrocławskie, dolnośląskie
Główne zadania i obowiązki: Zapewnienie wysokiej jakości realizacji usług transportowych; Optymalne planowanie dystrybucji; Bieżąca współpraca z klientami

Liczarz

IMPEL CASH SOLUTIONS Sp. z o.o. - Wrocław, dolnośląskie  1 lokalizacja
Forma zatrudnienia: umowa o pracę Zakres czynności: przeliczanie i sortowanie polskich i zagranicznych znaków pieniężnych kontrolowanie jakości znaków

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.