oferty pracy: gratka

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 96

Pracownik produkcji

Klient Gratka.pl - Opoczno, łódzkie  3 lokalizacje
Opis firmy: Obowiązki: • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, • kontrola i utrzymywanie parametrów zgodnie z kartą technologiczną, • pobieranie i

Szukasz pracy po maturze? Lekka praca na produkcji od ZARAZ...

Klient Gratka.pl - Zgierz, łódzkie
Opis firmy: Do Twoich obowiązków będzie należała: - obróbka kabli, - montaż drobnych elementów, - pakowanie wyrobu gotowego, - kontrola jakości, -

Rybak stawowy praca na terenie Niemiec

Klient Gratka.pl - Niemcy
- karmienie ryb na stawach - praca przy zarybianiu, odłowach i sortowaniu - obsługa obiektu stawoweg - prace konserwacyjne i porządkowe na obiekcie Praca

Rzeźnicy, piekarze, osoby do filetowania i pakowania ryb

Dla naszego klienta potrzebujemy: 1 Rzeźników praca przy uboju, rozbiorze oraz produkcji wędlin 2 Piekarze wypiek pieczywa i ciastek ( piekarnia ) 3 Praca dla

PRACOWNIK PRODUKCJI Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE

Klient Gratka.pl - Siemianowice Śląskie, śląskie
Opis stanowiska • Praca na produkcji branża stal nierdzewna w Siemianowicach Śląskich Wymagania • Uprawnienia operatora wózka widłowego Oferujemy • Umowę o

Monter/ka PRACA RÓWNIEŻ DLA KOBIET

Klient Gratka.pl - Łódź, łódzkie

Ekspedientka do salonu odzieżowego

Klient Gratka.pl - Ostrołęka, mazowieckie
Jeśli: - kochasz modę i lubisz dobrze wyglądać - z łatwością nawiązujesz kontakty z innymi - lubisz ludzi i budujesz z nimi pozytywne relacje - zaangażowanie

Praca dla młodych

Klient Gratka.pl - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Praca to się opłaca! Studiujesz i potrzebujesz kasy na balowanie? Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie pracę. Czekamy na: Kumatych Wygadanych Pozytywnie

Doradca Klienta - nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży!

Klient Gratka.pl - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie  1 lokalizacja
Czekamy na: Jeśli masz choć 2 z tych zalet ŚMIAŁO ŚLIJ CV! DAMY CI: > podstawę + prowizje + motywacje > pracę w ścisłym centrum Bydgoszczy (10 minut na

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Poznań, wielkopolskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: czynny udział w organizacji biura pośrednictwa bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.