oferty pracy: gratka

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Firma
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 147

Praktyka w Dziale Organizacji Dostaw Makroregionu

Jeronimo Martins Dystrybucja - 20 ocen - Wyszków, mazowieckie
Praktyki w centrach dystrybucyjnych i działach organizacji dostaw to gratka dla studentów/absolwentów lub osób zainteresowanych łańcuchem dostaw, transportem,...

Sales Analyst & System Development Manager

DANONE - 533 ocen - Warszawa, mazowieckie
Activia, Danio, Danonki, Fantasia, Actimel, Jogurt Danone, ale również Gratka, DanMleko, Danacol czy serki Kiri....

Specjalista ds. emisji reklamy internetowej

Polska Press - Białystok, podlaskie
Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Naszym klientom dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w

Szkoda życia na kiepską pracę - DOŁĄCZ DO NAS!

Klient Gratka.pl - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Twoje zadania: - przedstawianie rozwiązań reklamowych dla nowych i stałych Klientów na łamach największych dzienników regionalnych w Polsce m.in. Expressu

Pracownik produkcji - od zaraz! (Niemcy)

Klient Gratka.pl - Niemcy
Opis firmy: Obowiązki: prace produkcyjne praca przy taśmie montaż części kontrola jakości Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego doświadczenie

Specjalista ds. sprzedaży reklamy internetowej

Polska Press - Rzeszów, podkarpackie

Pracownik Myjni

Klient Gratka.pl - Niepruszewo, wielkopolskie
Obowiązki: przygotowanie samochodu do mycia, obsługa półautomatycznej myjni. Wymagania: dokładność, dbałość o estetykę wykonywanej pracy, umiejętność pracy w

Pracownik Farmy w Holandii ( Dojarz ).

Klient Gratka.pl - Holandia
Witamy w SterWerk, agencji pracy tymczasowej wyspecjalizowanej w wynajmie pracowników do holenderskich i niemieckich gospodarstw mlecznych. dojenie

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY -OCIEPLENIOWIEC

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie
Prężnie działająca firma budowlana zajmująca się budową domów poszukuje pracownika do wykonywania ELEWACJI. Praca gwarantowana cały rok, na terenie Katowic i

Kelner/Kelnerka - Umowa o pracę - 3000 zł brutto plus napiwk...

Klient Gratka.pl - Kraków, małopolskie  1 lokalizacja
Opis firmy: Dla naszego Klienta Poszukujemy kelnerki/kelnerów do stałej współpracy! Oferujemy bardzo dobre zarobki, miłą atmosferę pracy oraz grafik

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.