oferty pracy 1 - 10 z 1 271

Cieśla Szalunkowy, Zbrojarz

Multiserwis - Niemcy
Wymagania Oczekiwania: Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie na

Cieśla zbrojarz

PW-BUDOWNICTWO - Niemcy
CIEŚLI, ZBROJARZY z doświadczeniem czytających rysunek techniczny zatrudnimy do pracy w Niemczech od czerwca 2016. Telefon kontaktowy: 81 582 27 99 e-mail:

Cieśla szalunkowy - Zbrojarz

BUDRAK BOGUSŁAW TOMIŁO - Katowice, śląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zakres obowiązków: - Wykonywanie fundamentów stropów, wieńców.

Cieśla Szalunkowy / Zbrojarz elementów betonowych

BUD-INVEST Sp. z o.o. - Niemcy
prace przy prefabrykacji elementów betonowych zakładanie szalunków, wiązanie zbrojeń, zalewanie betonem i zdejmowanie szalunków montaż szalunków

zbrojarz-betoniarz-cieśla

P.P.B. i R.U.T. AB Sp. z o.o. - Niemcy
Opis firmy: Obowiązki: Umiejętność wykonywania elementów żelbetowych / ściany , stropy , belki , słupy , balkony , schody na stołach wibracyjnych w Zakładzie

Cieśla szalunkowy

Koester-Personalservice - Holandia
Miejsce pracy: Utrecht Przejazd: na koszt własny Długość kontaktu: na stałe Zadania: Wykonywanie form i szalunków z prefabrykatów betonowych ( m.in. ścian,

Cieśla szalunkowy (Holandia)

Zeitmann - Holandia  1 lokalizacja
montaż szalunków tradycyjnych i systemowych (Peri, Doka) montaż zbrojeń betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym doświadczenie w pracy na analogicznym

CIEŚLA SZALUNKOWY-Opłacone zakwaterowanie

ImpactJOB Monika Kowacz - Polska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż tradycyjnych systemów szalunkowych na podstawie rysunku technicznego Wiązanie zbrojeń WYMAGANIA: Minimum 3-letnie doświadczenie

Cieśla/zbrojarz

"INSTALBUD-RZESZÓW" Sp. z.o.o. - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Zdziarska, 03-044 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: j/w Rodzaj umowy: Umowa o pracę

zbrojarz, cieśla

ECOBUD - Niemcy
FIRMA działająca na rynku niemieckim od 1996 roku, gwarantuje stałe zatrudnienie dla wykwalifikowanych: ZBROJARZY (znajomość rysunku + świadectwo

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.