oferty pracy 1 - 10 z 1 300

Cieśla, Zbrojarz, Murarz, Betoniarz, Pracownik ogólnobudowla...

BUDIREM - Polska
praca na budowach realizowanych przez firmę na terenie całego kraju Wymagania: praktyka w zawodzie dyspozycyjność możliwość delegacji Oferujemy: praca

CIEŚLA SZALUNKOWY - od zaraz

ImpactJOB Monika Kowacz - Niemcy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż tradycyjnych systemów szalunkowych na podstawie rysunku technicznego Wiązanie zbrojeń Wykonywanie konstrukcji drewnianych,

Cieśla szalunkowy

Inbudex S.A. - Niemcy
Firma Inbudex S.A. zatrudni na umowę o pracę cieśli szalunkowych ( szalunki tradycyjne) do pracy w zakładach prefabrykacji na terenie Niemiec (ściany, słupy).

CIEŚLA SZALUNKOWY przy budowie mostu

ImpactJOB Monika Kowacz - Polska

CIEŚLA SZALUNKOWY przy pracach wysokościowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż tradycyjnych systemów szalunkowych na podstawie rysunku technicznego Praca na wysokościach Wiązanie zbrojeń Wykonywanie konstrukcji

STOLARZ/CIEŚLA(NIEMCY) 2000 EURO.

Klient Gratka.pl - Niemcy
Poszukujemy STOLARZY BUDOWLANYCH,MEBLOWYCH i CIEŚLI SZALUNKOWYCH do pracy w NIEMCZECH.Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego. Zakwaterowanie

CIEŚLA SZALUNKOWY

WorkService Express - Polska
Wymagania • Doświadczenie w pracy na metalowych systemach szalunkowych (SATECO, OUTINORD, PERI, DOKA) • Samodzielność w działaniu • Znajomości języka

Cieśla Szalunkowy (Niemcy)

Zeitmann - Niemcy  1 lokalizacja
montaż szalunków tradycyjnych i systemowych betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy język niemiecki w stopniu

Cieśla szalunkowy, montażysta

Kraków, małopolskie
Cieśla szalunkowy, montażysta - pilnie! DOM-BUD. Tel. 608-077-060...

Zakład Usług Budowlanych Bogusław Majerczyk - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 00-050 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: budowa domów, kontakt Bogusław Majerczyk 503...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.