oferty pracy 1 - 10 z 1 361

Budowlaniec ( murarz,cieśla )

NOVA-ST - Niemcy
Prace remontowo- budowlane przy istniejącym obiekcie - gruntowny remont budynków mieszkalnych i gospodarczych od fundamentów po dach - tak zwane popularnie ,,

ciesla, murarz, zbrojarz

Niemcy
Poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech: ciesli ,murarzy,zbrojarzy tel. 721987469 od godz.8;00 do 14:00 E-mail: castinni@wp

Cieśla

WK Arbeitswelt - Niemcy
Przejazd: Na koszt własny Długość kontaktu: Na stałe Okres próbny: 6 m-cy zgodnie z niemieckimi wymogami Ubezpieczenie: zagwarantowane Zadania: Praca przy

Cieśla szalunkowy, zbrojarz do pracy w Skandynawii

Euro-Jobs - Rzeszów, podkarpackie  16 lokalizacji
Dla naszych skandynawskich klientów poszukujemy od zaraz cieśli szalunkowych i zbrojarzy. Oferujemy: umowę o pracę ze skandynawskim pracodawcą

Cieśla szalunkowy, prefabrykacja, systemy Doka, Peri

Img - Holandia
Bieżące doświadczenie jako cieśla szalunkowy. Obecnie dla naszego klienta w Holandii w okolicach Rotterdamu poszukujemy doświadczonego cieślę szalunkowego do...

Cieśla

Koester-Personalservice - Niemcy
Przejazd: na koszt własny Długość kontaktu: na stałe Okres próbny: 6 m-cy Ubezpieczenie: niemieckie Zakwaterowanie: max. 250e/mies Zadania: Montaż okien

Cieśla

Polska  25 lokalizacji
FIRMA podwykonawcza zatrudni cieśli, zapewni wyźywienie, zakwaterowanie i dojazd. Praca w delegacji, tel. 608-042-245

Cieśla szalunkowy

WK Arbeitswelt - Holandia
Miejsce pracy: Holandia Długość kontaktu: na stałe Ubezpieczenie: zagwarantowane Zadania: Wykonywanie form i szalunków, prefabrykatów betonowych (m.inn. ścian

pomocnik murarza, cieśla

Łódź, łódzkie
CIEŚLI solidnych z praktyką, pomocnika murarza. Stała praca. Tygodniówki, 503-343

Cieśla szalunkowy - Niemcy

Niemcy  1 lokalizacja
Zakres obowiązków: - wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe , montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych, -

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: ciesla
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.