oferty pracy: _ - Witkowo, wielkopolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 1 277

Pracownik administracyjno - biurowy

- Kamieniec, wielkopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kamieniec, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: Według stanowiska Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca

praca w wypożyczalni sprzętu budowlanego, ogrodniczego,

Wypożyczalnia Partner Gniezno - Gniezno, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Poszukuję do pracy w wypożyczalni sprzętu budowlanego, ogrodniczego i przyczep. Najlepiej osoba mająca doświadczenie w naprawach sprzętu

MŁODSZY DORADCA KLIENTA DETALICZNEGO Z FUNKCJĄ KASJERA

PKO Bank Polski - Gniezno, wielkopolskie - 1 lokalizacja
Główne zadania: realizowanie wyznaczonych zadań z operacyjnego planu sprzedaży, w tym prowadzenie aktywnej sprzedaży oferowanych przez Bank produktów

Specjalista Obsługi Klienta w Oddziale PZU

PZU 7 ocen - Gniezno, wielkopolskie - 1 lokalizacja
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za: Realizację planów sprzedażowych Obsługę klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU Przyjmowanie gotówkowych i

Listonosz

Poczta Polska 43 ocen - Września, wielkopolskie - 1 lokalizacja
Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów,

Pracownik produkcji

Job Impulse Polska - Gniezno, wielkopolskie
Opis stanowiska Dla naszego Klienta, Firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji Oferujemy: - umowę o pracę

Doradca Klienta z funkcją Kasjera

Bank BPH - Gniezno, wielkopolskie
Doradca Klienta z funkcją Kasjera Career Level: Experienced Function: Sales Function Segment: Sales Rep/Originator Location: Poland U.S. State, China or

Dział kontroli jakości

PPP Słupca - Września, wielkopolskie
Stanowisko: Dział kontroli jakości Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny Miejsce pracy: 62-300 Września Zakres obowiązków: • Przeprowadzanie badań

Pakowacz

Stanowisko: Pakowacz Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny Miejsce pracy: 62-300 Września Zakres obowiązków: Praca na stanowisku Pakowacza

Sprzątanie obiektu-10zł/h

Firma sprzątajaca - Gniezno, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Zatrudnimy osoby do sprzątania obiektu w Poznaniu. Zapewniamy bezpłatny dowóz pracowników. Stawka 10zł/h brutto Kontakt tel.660 567

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: _ - Witkowo, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy