oferty pracy 1 - 10 z 4 386

Inspektor/Specjalista w Wielkopolskim Oddziale Regionalnym

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Września, wielkopolskie
OR15/BP296/28/16 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Inspektor/Specjalista w Wielkopolskim Oddziale

Asystent w dziale jakości

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Września, wielkopolskie
Opis stanowiska: - pisanie instrukcji, - przygotowywanie dokumentacji jakościowej, - dokumentowanie i opisywanie problemów jakościowych, - opracowywanie

Magazyn - umowa o pracę - DARMOWY DOJAZD!

East Service - Bierzglin, wielkopolskie  7 lokalizacji
Część etatu
Agencja pracy East Service (13171) poszukuje kandydatów do pracy na magazynach. Magazyny zlokalizowane są w Sadach pod Poznaniem.Magazyn - umowa o pracę -

specjalista

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cyw... - Gniezno, wielkopolskie
Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: specjalista KOMENDA POWIATOWA POLICJI W

Opiekunka dziecięca

Ostrowite, wielkopolskie  3 lokalizacje
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Ostrowite, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Pakowacz ręczny

GOMER Popis Sławomir - Gniezno, wielkopolskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Braciszewo 2, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: pakowanie towaru Rodzaj umowy:

Kasjer sprzedawca Strzałkowo

Happy House - Strzałkowo, wielkopolskie
Opis oferty pracy: W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek na stanowisko: Kasjer / Sprzedawca Miasto: Strzałkowo Nasze wymagania: •

Pracownik kancelaryjny

Trzemeszno, wielkopolskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Trzemeszno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: zgodne ze stanowiskiem pracy Rodzaj umowy: Umowa

Pracownik biurowy

Leszek Michalak RZEŹNICTWO I WĘDLINIARSTWO - Czerniejewo, wielkopolskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: E.Orzeszkowej 17, 62-250 Czerniejewo, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: prowadzenie akt

pracownik produkcyjny

Gniezno, wielkopolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: przygotowanie opakowań do transportu części, prace

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: _ - Witkowo, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.