oferty pracy: _ - Krzeszyce, lubuskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 1 552

Młodszy Specjalista ds. Księgowości Ogólnej

Enea Centrum - Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Wymagania: Wykształcenie minimum średnie, Co najmniej 2 letnie doświadczenie w służbach finansowo-księgowych, Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej,

KIEROWNIK WYDZIAŁU PRODUKCYJNEGO

STEINHOFF International - Witnica, lubuskie
Twoje zadania: Organizowanie, planowanie, nadzorowanie i kontrolowanie prawidłowej i efektywnej pracy w celu zapewnienia ciągłości produkcji Zapewnienie

Pracownik Zaplecza Pocztowego

Poczta Polska - 78 ocen - Gorzów Wielkopolski, lubuskie
wymiar etatu: 0,5 Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej, ewidencjonowanie

Listonoszka/Listonosz

Poczta Polska - 78 ocen - Witnica, lubuskie  4 lokalizacje
Od kandydatów oczekujemy: pozytywnej energii i otwartości na pracę z ludźmi sumienności i odpowiedzialności chęci do nauki (nie wymagamy doświadczenia)

Specjalista

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Go... - Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Warunki pracy praca administracyjno-biurowa w godzinach 7.30-15.30 narzędzia pracy – komputer stacjonarny i sprzęt biurowy praca przy monitorze ekranowym

Pomoc Apteczna

Super-Pharm - Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Pomoc Apteczna Miejsce pracy: Nova Park Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw aptecznych Wprowadzanie leków na stan magazynu Prowadzenie dokumentacji

Specjalista ds. logistyki

AUDIT Doradztwo Personalne - Witnica, lubuskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych Rozliczanie i raportowanie produkcji Zlecanie i nadzór nad transportem wyrobów gotowych

Doradca Klienta

Media Expert - 6 ocen - Witnica, lubuskie  1 lokalizacja
Co możesz zyskać pracując u nas: Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu, bez okresu próbnego! Wysokie wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem

pracownik biurowy

Zakład Ślusarski Piotr Mularczyk - Gorzów Wielkopolski, lubuskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Fabryczna 71, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie Zakres obowiązków: obsługa biura

Pracownik biurowy

Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Poszukujemy pracownika biurowego dla branży budowlanej. Wymagania - znajomość branży budowlanej, instalacyjnej, - znajomość i doświadczenie w pracy biurowej

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: _ - Krzeszyce, lubuskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.