oferty pracy 1 - 10 z 2 656

Referent

Zespół Szkół Nr 21 - Gorzów Wielkopolski, lubuskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Taczaka 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie Zakres obowiązków: przyjmowanie

Pracownik Zaplecza Pocztowego

Poczta Polska - 53 ocen - Gorzów Wielkopolski, lubuskie
wymiar etatu: 0,5 Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej, ewidencjonowanie

[PM-2015] Pracownik Magazynowy

Euro-Hurt Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
Opis oferty pracy: Podstawowe wymagania • Dyspozycyjność • Dokładność, sumienność i odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań. Dodatkowe atuty

Praca na wakacje

Jeronimo Martins Dystrybucja - 7 ocen - Kostrzyn nad Odrą, lubuskie  1 lokalizacja
Opis zadań: udzielanie informacji Klientom o produktach, ich lokalizacji i cenie, praca z towarem (rozładunek, ekspozycja), utrzymanie porządku na sali

Kontroler Administracyjno-Kasowy Gorzów Wielkopolski

H & M - 1 750 ocen - Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Szukamy kandydatów na stanowisko: KONTROLER ADMINISTRACYJNO-KASOWY Miejsce zatrudnienia: Gorzów Wielkopolski Rodzaj zatrudnienia: pełny etat JEŚLI

Fakturzyst(k)a- Kasjer(ka) (umowa o pracę)

KDWT S.A. (Grupa Eurocash) - Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Opis oferty pracy: KDWT S.A. (Grupa Eurocash), lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, posiadający ponad 160 filii w całej Polsce,

Pracownik Sklepu

Lidl - 1 119 ocen - Kostrzyn nad Odrą, lubuskie  1 lokalizacja
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Specjalista ds. Personalnych Makroregionu

Jeronimo Martins Dystrybucja - 7 ocen - Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
Opis zadań: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyczynianie się do realizowania zadań z obszaru HR w Makroregionie poprzez wsparcie

Pracownik analizy i ewidencji danych

Thesar PRO Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Opis stanowiska: sporządzenie analiz i raportów wynikających z realizacji zadań administracja dokumentacją w projekcie (obsługa dokumentacji, weryfikację

SPRZEDAWCA

STEINHOFF International - Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Jesteśmy dużą, stabilną firmą działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje. Aktualnie do

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: _ - Krzeszyce, lubuskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy