oferty pracy: Www - mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 1 843
Dodaj swoje CV - łatwiejsza aplikacja.

Specjalista żywieniowy

SANTE A.Kowalski - Warszawa, mazowieckie
OBOWIĄZKI: • tworzenie artykułów i przygotowywanie materiałów merytorycznych związanych z żywieniem, • uczestnictwo w działaniach promocyjnych marki, •

PRACA W OPIECE - NIEMIECKIE UBEZPIECZENIE AOK - KINDERGELD

Centrum Językowe Konik 24 - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: Centrum Językowe Konik - Agencja Pracy Tymczasowej z Głogowa - poszukuje opiekunek osób starszych Miejsce pracy: WORZBURG Termin wyjazdu:

Praca na koloniach Caritas AW

Caritas - Warszawa, mazowieckie
Caritas Archidiecezji Warszawskiej poszukuje kadry na kolonie letnie w wakacje 2015. Wymagania: Kierownik – kurs kierownika wypoczynku – świadectwo o

Technik wsparcia informatycznego i technicznego

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Wykształcenie średnie techniczne; rok doświadczenia na stanowisku; prawo jazdy kat. B; zaawansowana znajomość języka angielskiego. Zakres obowiązków:...

Inżynier Budowy (k/m)

Strabag 29 ocen - Warszawa, mazowieckie
stanowisko: Inżynier Budowy (k/m) symbol identyfikacyjny: PL-2015-013856 grupa zawodowa: inżynierowie, technicy jednostka organizacyjna/pion: STRABAG Sp

obsługa klienta

Centrum Optyczno-Okulistyczne SZELIGA - Warszawa, mazowieckie
www.zozszeliga.pl Obowiązki: rejestracja pacjentów, obsługa komputera i rejestracja w systemie E-wuś, obsługa klienta, sprzedaż okularów, dobór opraw Wymagania

SPECJALISTA DS. REALIZACJI PROJEKTÓW SPRZEDAŻOWYCH

wp.pl - Warszawa, mazowieckie
Wiedza z zakresu UX i użyteczności serwisów WWW; Doświadczenie w przygotowywaniu prototypów serwisów WWW (Axure lub inny program tego typu)....

Konsultant telefoniczny – praca w centrum Warszawy

LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi

Digital & Events Specialist Car Brand

- Warszawa, mazowieckie
Dla naszego Klienta, importera dynamicznie rozwijającej się marki samochodów osobowych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Digital & Events Specialist.

Specjalist(k)a ds. wsparcia graficznego

Infovide-Matrix - Warszawa, mazowieckie
Tworzenia prezentacji biznesowych, materiałów reklamowych, interfejsów aplikacji lub stron www. Tworzenie prezentacji ppt oraz poprawki wyglądu istniejących...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.