oferty pracy 1 - 10 z 1 945

Pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY - Warszawa, mazowieckie
Warszawski Uniwersytet Medyczny poszukuje kandydata na stanowisko Dyspozytor – pracownik Administracyjny w Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnym Nr ref. APK

Asystentka Departamentu

mBank - 6 ocen - Warszawa, mazowieckie
Główne zadania: Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie bieżąca obsługa administracyjna sekretariatu i pracowników Departamentu Rynków Finansowych, w tym:

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Rejsów

Polskie Linie Lotnicze LOT - Warszawa, mazowieckie
Zarządzanie warunkami taryf poprzez interfejs WWW,. Młodszy Specjalista ds....

Konsultant ds. Infolinii Szpitalnej

Medicover - 4 oceny - Warszawa, mazowieckie
Poszukujemy osoby, która posiada: minimum roczne doświadczenie w obsłudze Klienta (obsługa bezpośrednia lub pośrednia) znajomość języka angielskiego w

MENEDŻER WYDZIAŁU MODELI EKONOMICZNYCH

Główne zadania: zarządzanie kilkuosobowym zespołem tworzenie i rozwój metodologii w zakresie modeli ekonomicznych (modele IFRS9, Testy Warunków Skrajnych

Ogłoszenie o zatrudnieniu

Narodowy Fundusz Zdrowia - 3 oceny - Warszawa, mazowieckie
Serwery WWW, aplikacji i baz danych, serwery DNS. Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia poszukuje kandydatów na stanowisko g łównego specjalisty w Sekcji Centrum...

Starszy Referent w Dziale Realizacji Usług Informatycznych

PKN ORLEN - 4 oceny - Warszawa, mazowieckie
Wiedza na temat budowy stron www. Na tym stanowisku możesz rozwijać zawodową karierę będąc odpowiedzialnym za:....

Asystent-ka w Dziale Medycyny Pracy

Poszukujemy osoby, która posiada: wykształcenie minimum średnie dobrą znajomość obsługi komputera doskonałą organizację pracy skrupulatność i dokładność w

Koordynator ds. Administracji Telemedycyny

umowa na czas zastępstwa Poszukujemy osoby, która: bardzo dobrze zna pakiet MS Office (w szczególności Excel) jest otwarta na nowe technologie lubi wyzwania

Specjalista/Specjalistka ds. Kalkulacji

Strabag - 51 ocen - Warszawa, mazowieckie
stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. Kalkulacji symbol identyfikacyjny: PL-2017-021186 grupa zawodowa: inżynierowie, technicy jednostka organizacyjna

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.