oferty pracy 1 - 10 z 16 556

Lakiernik przemysłowy (proszkowy/airless) - Niemcy

Klient Gratka.pl - Niemcy
Lakierowanie elementów metodą proszkową / Airless. Wynagrodzenie w wysokości 1500,00 euro netto + zakwaterowanie GRATIS! Warunek konieczny: komunikatywna

Pani sprzątająca (Niemcy) od zaraz w Magdeburgu

MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o. - Niemcy
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko: Pani sprzątająca (Niemcy) od

Graduate Opportunities: Hedge Fund Accountant

BNY Mellon - Wrocław, dolnośląskie
Description The Fund Accounting Department is responsible for ensuring the timely and accurate preparation of daily net asset values (NAVs) for a number of

HYDRAULIK(NIEMCY) 16 EURO NETTO.

Poszukujemy HYDRAULIKÓW do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego,doświadczenie i szkoła kierunkowa.Zakwaterowanie zapewnione

Malarz - Niemcy!

Atrakcyjna praca w Niemczech od zaraz dla Malarza! Niemiecka umowa o pracę + zakwaterowanie + atrakcyjne wynagrodzenie! Wymagana znajomość języka niemieckiego

Kierownik Operacyjny - na terenie Niemiec

Human & Hunter Sp. z o.o. - Niemcy
HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), jesteśmy firmą współpracującą z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o

Kierowca samochodu ciężarowego(NIEMCY) POLSKI DYSPOZYTOR.

Poszukujemy KIEROWCÓW C+E(CHŁODNIA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagane doświadczenie i karta kierowcy.Niemiecka umowa o pracę.Zakwaterowanie zapewnione.Polski

Koordynator zespołu / Brygadzista (Niemcy)

Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie na ww. stanowisku. Dobra znajomość obsługi komputera. Atrakcyjne wynagrodzenie! Sprawdzony

Pomoc Kuchenna (sprawdzony Pracodawca)

GP PEOPLE - Niemcy
Niemcy opis stanowiska:. GP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku....

Produkcja i pakowanie - fabryka słodyczy Monachium

TUJA Zeitarbeit GmbH - Niemcy
Tymczasowa
Ogłoszenie nr jobalert86704 z dnia 2016-05-19 TUJA Zeitarbeit GmbH dla producenta słodyczy z Monachium poszukuje osób do pracy w Niemczech na linie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.