oferty pracy: Warka

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 48
Dodaj swoje CV i aplikuj łatwo z każdego urządzenia.

Pracownik fizyczny - Warka

Agencja Pracy Tymczasowej Partner Sp.J. - Warka, mazowieckie
Poszukujemy Panów do pracy fizycznej w Warce Oczekujemy: Dyspozycyjności na 2 zmiany: 6-14, 14-22 Motywacji do pracy Oferujemy: Możliwość dorobienia Umowa

PRACOWNIK SKLEPU / Warka

Stokrotka Sp. z o.o. 8 ocen - Warka, mazowieckie
Opis oferty pracy: Stokrotka Sp. z o.o. – jesteśmy polską firmą, działającą na rynku od 20 lat. Mamy sieć 250 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własne

Animator kultury

- Warka, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Warka, powiat: grójecki, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Wsparcie animatorów w działaniach edukacyjno-kulturalnych z

Pracownik działu K/M

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Kontrakt
Wymagania: mile widziana aktualna książeczka Sanepidu; komunikatywność, zaangażowanie, kultura osobista; dyspozycyjność od zaraz w godzinach otwarcia sklepu;

Poszukujemy pracownika do małej gastronomi.

Pulire Warehous Sp. Z. o.o. - Gliwice, śląskie
Osoby zainteresowane proszę o wysłanie wiadomości imię/nazwisko warz z numerem kontaktowym !! Opis oferty pracy:....

Sprzątaczka

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Warka, powiat: grójecki, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca

Operator maszyny typu Flowpack .

- Holandia
Biuro pośrednictwa pracy Alpha B.V poszukuje osób chetnych do pracy w duzej miedzynarodowej firmie zajmujacej sie pakowaniem warzy i owcow na stanowisku :....

Kasjer-sprzedawca

Rossmann - Warka, mazowieckie
Kasjer-sprzedawca Numer referencyjny: Warka/KS Firma: Rossmann SDP Powitanie Powitanie Witamy serdecznie! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą

Pomocnik piekarza

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Warka, powiat: grójecki, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Prace związane z produkcją pieczywa Rodzaj umowy: Nie

Pracownik Produkcji/ Operator Maszyn (Warka)

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k. - Warka, mazowieckie
Zakres obowiązków: - bieżące prace produkcyjne - obsługa maszyn - pakowanie gotowych produktów sypkich - dbanie o pozytywny wizerunek firmy Wymagania: -

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.