oferty pracy: Vectra

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 35

Konsultant w Dziale Reklamacji i Rozliczeń z Klientem

Vectra - Gdynia, pomorskie
Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: Obsługa korespondencji i reklamacji za pomocą pisemnej i telefonicznej formy kontaktu. Prowadzenie

Konsultant Działu Obsługi Klienta

Vectra - Tarnowskie Góry, śląskie
Zadania Umiejętność swobodnego wypowiadania się w języku polskim oraz dobrej dykcji. Otwartość i komunikatywność. Umiejętność obsługi komputera wraz ze

Sekretarka

Vectra S.A. - Gdynia, pomorskie
Wymagania: • Wykształcenie min średnie, • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, • Dyspozycyjność, • Komunikatywność, operatywność i opanowanie, •

Kierownik ds. relacji z właścicielami zasobów mieszkaniowych

Vectra - Gdańsk, pomorskie
Budowanie silnych więzi i gruntowanie marki Vectra w terenie,. Pełna ewidencja zasobów mieszkaniowych w podległym regionie,....

Konsultant Sekcji Wsparcia Utrzymania Klienta

Twoje zadania: obsługa pisemnych rezygnacji Klientów Indywidualnych - dekretacja wpływu dokumentów oraz wprowadzanie zmian w systemach firmy, udzielanie

Specjalista ds. zakupów

Wymagania: • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku; • Wykształcenie wyższe; • Znajomość i umiejętność efektywnego wykorzystania technik

Specjalista ds. wsparcia użytkowników aplikacji CRM

Wymagania: praktycznej i technicznej umiejętności obsługi komputera; zdolności podejmowania samodzielnych decyzji; umiejętności pracy pod presją czasu;

VECTRA SA- poszukuje Reprezentanta

Polska
VECTRA SA - dostawca usług telewizji, internetu i telefonii poszukuje. Reprezentanta na teren Krosna....

Konsultant Biura Obsługi Klienta

Vectra - Gdańsk, pomorskie  1 lokalizacja
Wymagania: pożądane minimum sześciomiesięczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią obsługą klienta i sprzedażą,

Konsultant ds. Przenoszenia Numerów w Dziale Korespondencji...

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: Obsługa procesu przenoszenia numerów. Zgłaszanie reklamacji do operatorów. Opiniowanie pism

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.