oferty pracy 1 - 10 z 10 474

Praca dodatkowa - odczyt gazomierzy

Poczta Polska - 53 ocen - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie Numer referencyjny: G/WAR/DZ Wymagania Poszukujemy osób do odczyt gazomierzy lub wprowadzania danych z odczytu.

Asystent/ka w Biurze ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników - War...

Deutsche Bank PBC - Warszawa, mazowieckie
Asystent/ka w Biurze ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników w Warszawie Nr ref.: DB/BSRP/WAR forma zatrudnienia: umowa - zlecenie Miejsce pracy: Warszawa Czym

Infolinia przychodząca - obsługa klienta - stała praca

LEVEL WORK - Warszawa, mazowieckie
Konsultant Telefoniczny Pracownik Infolinii przychodzącej Miejsce pracy: Warszawa Ursynów Oferujemy: * elastyczne godziny pracy 8-20 * wynagrodzenie 13 zł

Asystent/ka w Biurze ds. Rekrutacji - Warszawa

Asystent/ka w Biurze ds. Rekrutacji w Warszawie Nr ref.: DB/ABR/WAR forma zatrudnienia: umowa - zlecenie Miejsce pracy: Warszawa Czym będziesz się zajmować

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Medicover - Warszawa, mazowieckie
Poszukujemy osoby, która posiada: Wykształcenie wyższe (preferowane psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne) Bardzo dobrą

Ankiety Telefoniczne / obsługa klienta / Stała praca – 8-20

Ankieter telefoniczny - przeprowadzanie ankiet telefonicznych ### Nie wymagamy doświadczenia ### Lokalizacja: Warszawa Ursynów godziny pracy 8-21 –

Pracownik Obsługi Klienta

Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i towarów handlowych,

Stanowisko ds. obsługi sekretariatu Zarządu

Poczta Polska - 53 ocen - Warszawa, mazowieckie
Do zadań pracownika będzie należeć: kompleksowe prowadzenie sekretariatu Zarządu, w tym: obsługa kancelaryjno-administracyjna zapewnienie właściwego obiegu

Młodszy Specjalista ds. Analiz

FM BANK PBP - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków: przygotowywanie danych do raportów zarządczych dla Zarządu Banku przygotowywanie danych i raportów w zakresie jakości portfela

Specjalista ds. kreowania umów i nadawania uprawnień

Poszukujemy osoby, która posiada: wykształcenie wyższe bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office w szczególności Word i Excel umiejętność pracy pod presją

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.