oferty pracy 1 - 10 z 8 545

Stanowisko* ds. rozwoju pracowników (umowa w celu zastępstwa...

PKP Koleje Państwowe - 2 oceny - Warszawa, mazowieckie
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: opracowanie na podstawie przeprowadzonej diagnozy potrzeb szkoleniowych planu szkoleń w celu realizacji polityki

Monitor Badań Klinicznych - CRA

Biostat - Warszawa, mazowieckie
Monitor Badań Klinicznych - Clinical Research Associate Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie wyższe: medycyna, nauki przyrodnicze, biologia Minimum

Analityk / Programista Data Mining

Oczekiwania wobec kandydata: Bardzo dobra znajomość zagadnień analiz danych, data mining; Ukończony kierunek: statystyka, analiza danych, modelowanie

Stanowisko* ds. współpracy z aplikantami

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za udostępnianie infrastruktury kolejowej zgodnie z obowiązującymi przepisami poprzez

Inżynier Budowy (k/m)

STRABAG Sp. z o.o./Budownictwo Infrastruktury/Dyre... - Pruszków, mazowieckie
STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i

Pomoc Apteczna

Medicover - 4 oceny - Warszawa, mazowieckie
Poszukujemy osoby, która: swobodnie posługuje się sprzętem komputerowym i jest otwarta na nową wiedzę w tym zakresie posiada już doświadczenie na podobnym

Copywriter

Poszukujemy osoby pragnącej zdobyć doświadczenie na stanowisko: Copywriter Zakres obowązków: Tworzenie tekstów oraz artykułów i newsów na portale firmowe;

International Programs Coordinator

Marsh - Warszawa, mazowieckie
International Programs Coordinator - WAR001UO Description Marsh is a global leader in insurance broking and risk management. In more than 130 countries,

Specjalista ds. wojskowo-obronnych i informacji niejawnych

Polskie Linie Lotnicze LOT - Warszawa, mazowieckie
Specjalista ds. wojskowo-obronnych i informacji niejawnych Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie Numer referencyjny: DDB/01/17/ Opis stanowiska

Specjalista ds. Wprowadzania Danych

Exorigo - Warszawa, mazowieckie
Specjalista ds. Wprowadzania Danych Miejsce zatrudnienia: Warszawa Zadania: Wprowadzanie i weryfikowanie danych w systemie informatycznym; Dbanie o jakość

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.