oferty pracy: Trzcianka

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 14

Menadżer ds. Zarządzania Produkcją

JOSKIN POLSKA - Trzcianka, wielkopolskie
JOSKIN POLSKA POSZUKUJE KANDYDATA / KANDYDATKI NA STANOWISKO MENADŻER DS. ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ (nr ref. 2015/03) Miejsce pracy: Trzcianka Wymagania:

Kierowca kat. C+E

JOSKIN POLSKA POSZUKUJE KANDYDATA / KANDYDATKI NA STANOWISKO KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY kat. C+E (nr ref. 2015/02) Miejsce pracy: Trzcianka Wymagania:

Trzcianka Magazynier

ASM GROUP - Trzcianka, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Firma ASM GROUP S.A. specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy,

Specjalista do spraw marketingu i handlu

Wojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów, Trzcia... - Trzcianka, wielkopolskie
Część etatu
Zakres obowiązków...

Kasjer-sprzedawca

Rossmann - Trzcianka, wielkopolskie
Kasjer-sprzedawca Numer referencyjny: Trzcianka/KS Firma: Rossmann SDP Aplikuj danymi z profilu Aplikuj danymi z profilu Kliknięcie w przycisk umożliwia

Trzcianka Konsultant telefoniczny

Z-ca kierownika

Z-ca kierownika Numer referencyjny: Trzcianka/Z Firma: Rossmann SDP Aplikuj danymi z profilu Aplikuj danymi z profilu Kliknięcie w przycisk umożliwia

Kasjer - Sprzedawca - dla os. niepełnosprawnych

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - Trzcianka, wielkopolskie
Trzcianka - Obsługa klientów na kasie. Jeżeli jesteś Osobą Niepełnosprawną i masz znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności,....

Trzcianka Ekspedient w delikatesach

Trzcianka Kasjer-sprzedawca

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.