oferty pracy: Traktorzysta

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 46

Pracownik w gospodarstwie/trakt orzysta, stawka € 10,10

Holandia
Marvel Personal Consulting to agencja pracy, wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr

TRAKTORZYSTA- HOLANDIA

AFZ Group Sp. z o.o. - Holandia
AFZ Group Sp. z o. o. jest certyfikowaną Agencją Zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15715. Zakres obowiązków: prace

Traktorzysta

Europeople Limited - Polska
Poszukujemy osobe do pracy na stanowisko traktorzysta.Praca na farmie roslinnej zamujaca sie uprawa : pszenicy,rzepaku i zboz 3500acr , pola polozone w

Traktorzysta - operator maszyn rolniczych

Przedsiębiorstwo Rolne Maćkowiak i Wspólnicy - Sokolniki Wielkie, wielkopolskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie 64-530 Sokolniki Wielkie, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków

Esteelo Human Resources nr rej. 14625 - Niemcy
Ogłoszenie nr jobalert17341 z dnia 2017-06-13 Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Traktorzysta Niemcy / Plauen

E&A Sp. z o.o. - Holandia
Dla jednego z naszych holenderskich klientów z branży ogrodniczej poszukujemy pracowników z doświadczeniem i uprawnieniami na traktor (prawo jazdy kat. T).

traktorzysta

Bio Concept Plus Andrzej Brzyski - Sieniawa, podkarpackie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Rynek 1, 37-530 Sieniawa, powiat: przeworski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie Zakres obowiązków

Zalesie, warmińsko-mazurskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Zalesie, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków :

Pracownik gospodarstwa rolnego - traktorzysta

Adam - Kamieńsk, łódzkie
Wymagania: - prawo jazdy kat...

IPF GROUP S.A. - Polska
Zadania: - praca w winnicy jako traktorzysta, - obsługa opryskiwacza rolniczego - inne prace pomocnicze Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Traktorzysta
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.