oferty pracy 1 - 10 z 1 065

Tokarz - Atrakcyjne wynagrodzenie

Premium Work Sp. z o.o. - Niemcy
Stała
Tokarz - Atrakcyjne wynagrodzenie. Samodzielne ustawianie i obsługa tokarki,. Ogłoszenie nr jobalert06860 z dnia 2017-02-16....

Frezer tokarz manualny bez znajomosci jezyka niemieckiego

Nowi Consulting Tomasz Nowicki - Wysoka, opolskie
Stała
Frezer tokarz manualny bez znajomosci jezyka niemieckiego. Ogłoszenie nr jobalert06864 z dnia 2017-02-16....

Tokarz konwencjonalny / manualny

Job-Skala - Niemcy
Tokarki konwencjonalne zgodnie z dokumentacją technologiczną. Tokarz manualny / konwencjonalny, Frezer CNC, Tokarz CNC, Wytaczarz CNC, Szlifierz CNC,...

Tokarz konwencjonalny

Larex Personeelsbemiddeling BV - Holandia
Produkcja i naprawa średnich i dużych elementów. Wymagania: doświadczenie w ww zawodzie i produkcji średnich i dużych/długich elementów do kilku metrów

TOKARZ w Zakładzie Produkcyjnym

REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: wykształcenie zawodowe, 5 lat doświadczenia zawodowego umiejętność dokładnego toczenia na tokarkach konwencjonalnych, umiejętność czytania i

Z.W. P.H.U. Simet Sp. z o.o. - Tworóg, śląskie
toczenie konwencjonalne wg. rys. technicznego atrakcyjne wynagrodzenie pracę w oparciu o umowę o pracę pracę w systemie dwuzmianowym od pon.-pt.

Tokarz

Partner Serwis - Dąbrowa Górnicza, śląskie  1 lokalizacja
OBOWIĄZKI: prace tokarskie na tokarkach konwencjonalnych, dorobienie brakujących części. WYMAGANIA: wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe, minimalne

Operator urządzeń do obróbki metali - tokarz

ZW PROFIL - Kraków, małopolskie
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe (frezer-tokarz, tokarz-szlifierz) minimum 3 lata pracy w zawodzie doświadczenie w pracy na

Tokarz /Slularz (Schlosser)

Euro Work Partner - Niemcy
-Wymagania- (Znajomosc jezyka NIEMIECKIEGO w stopniu KOMUNIKATYWNYM !!!)- doświadczenie w zawodzie,- dobra organizacja pracy,- dokładność i sumienność,-

Tokarz

Albedo HR - Polska
Grupa AKCJA JOB ALBEDO HR Sp. z o.o - Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 14334 dla swojego partnera we Francji poszukuje

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.