oferty pracy: Telepizza

Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 97

Pracownik Obsługi Kienta

Telepizza Poland Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Obowiązki: obsługa klientów zamawiających w lokalu i przez telefon obsługa kasy fiskalnej przygotowanie zamówień wg standardów firmy dbanie o czystość

Pomocnik pakowacza kosmetyków

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Wałbrzych, dolnośląskie
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów.

Pizzermann

F.U. SAMI Szymon Klus - Kołobrzeg, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
11-01 w równowaznym systemie czasu pracy w TELEPIZZA w Kołobrzegu (Galeria MOLO), na umowe zlecenie. WARUNKI PRACY I PŁACY....

Pracownik produkcji

Telepizza Poland Sp. z o.o Warszawa - Sulejówek, mazowieckie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Okuniewska 1, 05-070 Sulejówek, powiat: miński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Przygotowywanie i produkcjia blatów...

Manpower - 8 041 ocen - Namysłów, opolskie
praca przy produkcji okien do poddaszy obsługa linii montażowej montaż elementów obsługa panelu sterującego kontrola parametrów wizualna kontrola jakości

Pracownik Obsługi Klienta

TelePizza Poland Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie  6 lokalizacji
obsługa klientów zamawiających w lokalu i przez telefon obsługa kasy fiskalnej przygotowanie zamówień wg standardów firmy dbanie o czystość stanowiska

Experis Finance - Wałbrzych, dolnośląskie
Opis firmy Obowiązki Praca przy linii produkcyjnej Wykonywanie prostych czynności manualnych Pakowanie kosmetyków Etykietowanie Wymagania motywacja do pracy

Dostawca pizzy

K&V Consulting Katarzyna Pawelus "Telepizza" - Bełchatów, łódzkie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Narutowicza 8A, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie Zakres obowiązków: Dowożenie pizzy do klienta na

Pomoc kuchenna

SZEF ZMIANY

Telepizza - 328 ocen - Warszawa, mazowieckie  4 lokalizacje
Opis firmy: (Zastępca Kierownika Lokalu) Zakres obowiązków: Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów Odpowiedzialność za funkcjonowanie lokalu (kontrola

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.