oferty pracy: Technik Serwisu

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 428

Technik Serwisu

Warbud - Poznań, wielkopolskie - 2 lokalizacje
Warbud VINCI Facilities wchodzi w skład grupy VINCI (największa na świecie grupa w sektorze budownictwa i usług powiązanych zatrudniająca 183 tys.,

Klient portalu Praca.pl - Wyszków, mazowieckie - 7 lokalizacji
Co oferujemy: motywacyjny system wynagrodzeń, opiekę medyczną po okresie próbnym, Czego oczekujemy: mile widziana znajomość zagadnień z zakresu budowy i

Technik serwisu

- Lublin, lubelskie - 4 lokalizacje
Zakres obowiązków...

SPIE - Warszawa, mazowieckie - 2 lokalizacje
Celem stanowiska jest utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej, w tym m. in.: konserwacja urządzeń i instalacji technicznych

Technik serwisu maszyn CNC do drewna - cała Polska

ITA - maszyny i narzędzia do obróbki drewna - Łódź, łódzkie - 15 lokalizacji
- praca na pełnym etacie na terenie całej Polski; - realizowanie codziennych zadań w zakresie serwisowania maszyn sterowanych numerycznie CNC do obróbki drewna

Exorigo-Upos sp. z o.o. - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: Samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów IT; Techniczne wsparcie

Vestas: Technik Serwisu Łopat Turbin Wiatrowych

Vestas Polska - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Technik Serwisu Łopat Turbin Wiatrowych będzie częścią zespołu serwisowego wykonującą wszystkie przeglądy, prace serwisowe i utrzymaniowe oraz naprawy w...

Technik Serwisu - Gdańsk, Warszawa, Wrocław

Warbud S.A. - Wrocław, dolnośląskie - 1 lokalizacja

AME-PRESSTA - Elbląg, warmińsko-mazurskie
ALUMA POLSKA Sp. z o.o. zatrudni TECHNIKA SERWISU do naprawy maszyn do obróbki profili (również CNC) Wymagania: wykształcenie minimum średnie (techniczne)

NEWAG - Warszawa, mazowieckie - 1 lokalizacja
Technik Serwisu +Warszawa. Jedna z największych polskich firm zajmujących się produkcją, modernizacją oraz naprawami taboru szynowego, z wieloletnim branżowym...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.