oferty pracy: Tax Care - Katowice, śląskie

Filter results by:
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 29

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE SPRZEDAŻY

Tax Care S.A - Katowice, śląskie
Pracownik biurowy w dziale sprzedaży Miejsce pracy: Katowice Oczekujemy Realizacji założonego planu sprzedaży Bardzo dobrej znajomości MS Office (Word, Excel,

Asystent Doradcy Kredytowego

Firma specjalizująca się w doradztwie finansowym zatrudni osobę na stanowisko Asystent doradcy kredytowego. Oferujemy : -atrakcyjne warunki, -ośmiogodzinny

Telemarketer w finansach

Tax Care S.A. / Idea Bank S.A. - Katowice, śląskie
Firma specjalizująca się w doradztwie finansowym zatrudni osobę na stanowisko Telemarketera. Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało m.in. : -budowanie

Specjalista ds. Kadr i Płac

Tax Care S.A. - Katowice, śląskie
Informujemy, że administratorem danych jest Tax Care SA z siedzibą przy ul. Ogólnopolskie biuro rachunkowe, oferujące stabilną pracę i bogaty pakiet szkoleń,...

Wsparcie administracyjno-sprzedażowe

Poszukujemy osoby do wsparcia administracyjno-sprzedażowego biura. Zakres obowiązków: budowanie dobrych relacji z klientami kształtowanie pozytywnego

Doradca klienta

Firma specjalizująca się w doradztwie finansowym zatrudni osobę na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego. Cechy osobowości i umiejętności, które są ważne na

Młodszy Ekspert Biznesowy

Poszukujemy osób na stanowisko Młodszy Ekspert Biznesowy! Opis obowiązków na tym stanowisku: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie

Asystent/ka dyrektora

Zakres zadań: - bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Oddziału - kontakt telefoniczny z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów - budowanie baz -

Pracownik biurowy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Pracownik Biurowy : Opis stanowiska: -Wsparcie działu sprzedaży;-Aktualizacja danych w bazie klientów;-Realizacja

Asystent/ka dyrektora w partnerskiej placówce Banku

Nie musisz mieć doświadczenia - zdobędziesz je u nas! Liczymy jedynie na Twoje zaangażowanie oraz chęć zdobywania nowych umiejętności i poszerzania swoich

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Tax Care - Katowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.