oferty pracy: Szwaczka - Pabianice, łódzkie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 41

Szwaczka

Pabianice, łódzkie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie Zakres obowiązków: szycie konfekcji damskiej Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Szwaczka - nowe stanowisko

FX Sport Sp. z o.o. - Łódź, łódzkie
Opis firmy: Obowiązki: Wymagania: Doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok Oferta: W związku z rozwojem i rozbudową firmy zatrudnimy pracownika na nowo

Szwaczka

Klient Gratka.pl - Łódź, łódzkie
szwaczka - praca...

Krawcowa

Łódź, łódzkie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zakres obowiązków: Odszywanie wzorów odzieży Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres

Szwaczka maszynowa

Łask, łódzkie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie Zakres obowiązków: Obsługa stębnówki. Praca w godz. 6.00 -14.00 Rodzaj umowy: Umowa o

szwaczka

Wolle Sp. zo.o. - Łódź, łódzkie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: BARTNICZA 1/7, 92-612 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zakres obowiązków: Szycie odzieży z dzianin. Rodzaj umowy:

Szwaczka

MONNARI TRADE S.A. - Łódź, łódzkie
Oferujemy: pracę dla znanej marki, stabilnej w swojej branży z ludźmi o wspólnej pasji wsparcie zespołu i dużą samodzielność działania zatrudnienie na

Szwaczka

Monnari - Łódź, łódzkie
Opis oferty pracy: Marka Monnari www.monnari.com.pl istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej

Szwaczka

PPHU PETERMAN - Łódź, łódzkie
Opis oferty pracy: Zatrudnię szwaczki do szycia bielizny (przyuczenie) ul. Brukowa 8 tel 728-508

Szwaczka

DROPS S.C. - Łódź, łódzkie
Profesjonalna szwalnia zatrudni szwaczki. Szyjemy z tkaniny i dzianiny- PROSTE SZYCIE. Dobry dojazd - komunikacją miejską, parking bezpłatny dla samochodów

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Szwaczka - Pabianice, łódzkie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.