oferty pracy: Szczecin - Police, zachodniopomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 691
Dodaj swoje CV - łatwiejsza aplikacja.

prace magazynowe

Axell Polska - Szczecin, zachodniopomorskie
Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2004 (nr rej. agencji zatrudnienia 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta

kasjer-sprzedawca

Rossmann - Szczecin, zachodniopomorskie
kasjer-sprzedawca Numer referencyjny: Szczecin/KS Firma: Rossmann SDP Aplikuj danymi z profilu Aplikuj danymi z profilu Kliknięcie w przycisk umożliwia

Administrator IT

- Szczecin, zachodniopomorskie
Celna 1, 70-644 Szczecin. Dla naszego Klienta, dużej firmy z kapitałem zachodnim, świadczącej usługi księgowe dla całej grupy kapitałowej, poszukujemy:....

Team Lead

For our Client - international, prestigious organization we are currently looking for candidates for the position of Team Lead. Person hired on this position

Sprzedawca

NETTO 64 ocen - Szczecin, zachodniopomorskie
Zapraszamy kandydatów na stanowisko: SPRZEDAWCA w Szczecinie Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za: • obsługę Klienta na sali

Pracownik Recepcji i Rezerwacji

Orbis - Szczecin, zachodniopomorskie
Miejsce pracy: Szczecin Region zachodniopomorskie Numer referencyjny PRR/ISC/0215 Opis stanowiska Pracownik Recepcji i Rezerwacji będzie odpowiedzialny

pomocnik rzeźnika

Kamil Sp. z o.o. Szczecin - Szczecin, zachodniopomorskie
Część etatu
Zakres obowiązków...

statystyk

Urząd Statystyczny w Szczecinie - Szczecin, zachodniopomorskie
Urząd Statystyczny w Szczecinie Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko: statystyk w Zachodniopomorskim Ośrodku Badań Regionalnych W miesiącu

Referent w Wydziale Rozliczeń i Analiz

SP ZOZ MSW W SZCZECINIE - Szczecin, zachodniopomorskie
Jesteśmy wiodącym dostawcą usług medycznych w regionie zachodniopomorskim. W swoich działaniach łączymy wieloletnią praktykę, doświadczenie zawodowe oraz

specjalista Centrum RIS

Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie - Szczecin, zachodniopomorskie
Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko: specjalista do spraw pomiarów hydrograficznych Centrum RIS W

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Szczecin - Police, zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy