oferty pracy: Strefa - Warszawa, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 24

"Złota Rączka"

Strefa Tenisa - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska pracy: - konserwacja zieleni - drobne naprawy usterek na terenie campingu (elektryka, hydraulika, malowanie itp) Wymagania: - doświadczenie

Hostessa - Atrakcyjne wynagrodzenie

strefa-hostess - Warszawa, mazowieckie
W największych miastach w Polsce poszukujemy po 7 kandydatek w charakterze hostessy Do obowiązków hostessy będzie należało: witanie gości, rozdawanie upominków

Kurier lokalny/strefowy Warszawa

TBA Express Wioletta Jaworska - Marki, mazowieckie
Firma kurierska T.B.A. z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku usług kurierskich, zatrudni osoby w charekterze : KURIERA- lokalny/strefowy Miejsce pracy:

Praca w punkcie przedszkolnym

Strefa Dzieciaków - Wołomin, mazowieckie
Opis oferty pracy: Poszukujemy pracownika do punktu przedszkolnego w Wołominie. Wymagane wyższe wykształcenie pedagogiczne, mile widziana znajomość języka

Administrator sklepu internetowego

-Kontakt z firmą zewnętrzną obsługującą sklep internetowy -Tworzenie grafik do sklepu internetowego oraz na portale tematyczne -Podstawowa znajomość HTML

Poszukujesz niani?

strefa-opiekunek.pl - Warszawa, mazowieckie
Nie masz z kim zostawić dziecka? Pilnie potrzebujesz niani? Nie czekaj, już dziś bezpłatnie zarejestruj się w serwisie www.strefa.opiekunek.pl i znajdź

Analityk biznesowo systemowy (credit workflow/BPM)

BANK MILLENNIUM SPÓŁKA AKCYJNA - Warszawa, mazowieckie
Część etatu
Umowę o pracę, opiekę medyczna, dofinansowanie do hobby, strefa zniżek i wiele innych. Wykorzystać i rozwinąć dotychczasowe doświadczenia z obszaru analizy?...

Asystent(ka) w dziale sprzedaży sklepu sportowego

- zainteresowanie sportem w szczególności tenisem - kultura osobista - dyspozycyjność - doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane) - Praca w młodym

Zatrudnię osobę do obsługi sprzedaży internetowej Allegro

- Warszawa, mazowieckie
Tymczasowa
Analiza i raportowanie działań konkurencji w kanałach Allegro (Allegro, Strefa Marek Allegro, Citeam, Ceneo). Zatrudnię osobę do obsługi sprzedaży internetowej...

Przedstawiciel handlowy

LINK CONSULTING - Warszawa, mazowieckie
Dla naszego Klienta, wiodącego polskiego producenta chemii gospodarczej – firmy LAKMA Strefa Sp. Z o.o., poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Strefa - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy