oferty pracy: Straszyn, Pomorskie - Straszyn, pomorskie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 1 210

Referent/administrator

Gdańsk, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Praca z dokumentami, rekrutacja pracowników, ogólne wsparcie

Pomoc administracyjna

Żukowo, pomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Żukowo, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: 1. Zapoznanie się z przepisami i regulaminami w tym:

Młodszy Specjalista ds. Realizacji Wysyłki

Żabka - 6 ocen - Pruszcz Gdański, pomorskie
Żabka Polska sp. z o.o. to 17 lat doświadczenia w handlu detalicznym, ponad 4000 sklepów Żabka i Freshmarket w 70% miast w całej Polsce, ponad 1,5 mln

Laborant/ka

Komers International Franciszek Mądry - Straszyn, pomorskie  1 lokalizacja
Straszyn KOMERS INTERNATIONAL. Boczna 4, 83-010 Straszyn, powiat:. WARUNKI PRACY I PŁACY....

Sprzedawca

NETTO - 102 ocen - Straszyn, pomorskie
Zapraszamy kandydatów na stanowisko: SPRZEDAWCA w miejscowości Straszyn Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za: • obsługę Klienta na...

Młodszy specjalista ds. administracji

Kolbudy, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kolbudy, powiat: gdański, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Prace biurowe. Przygotowanie dokumentacji dla księgowości.

Doradca klienta – umowa o pracę

ACTIO-HR - Straszyn, pomorskie
Straszyn - Telefoniczny kontakt z klientami (połączenia przychodzące i wychodzące),. Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp....

Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy rodzinom zastępczym. Współpraca z

Podinspektor - Główny Specjalista w Referacie Certyfikacji

3 dni temu - Gdańsk, pomorskie
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku 80-810 Gdańsk, ul. Okopowa 21/27 ogłasza nabór na 2 wolne stanowiska pracy: OD PODINSPEKTORA DO

Dozorca / konserwator

ZAKŁADY PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "AQUA-TECH" SP. Z O.O - Pruszcz Gdański, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Podmiejska 5E, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Dozór mienia i terenu spółki,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Straszyn, Pomorskie - Straszyn, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy