oferty pracy: Staż - Piekary Śląskie, śląskie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 654

Staż - Pracownik biurowy

- Bytom, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zakres obowiązków: - obsługa recepcji pola golfowego: obsługa klientów, obsługa

Staż - Opiekun osoby starszej

- Chorzów, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie Zakres obowiązków: pomoc w kształtowaniu umiejętności zaspokajania podstawowych

Staż - Pomoc magazyniera

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zakres obowiązków: przyjmowanie i wydawanie towaru, montaż mebli Rodzaj umowy: Nie

Stażysta

Poczta Polska 43 ocen - Katowice, śląskie
Płatny staż w pełnym wymiarze godzin czasu pracy, przez okres 6 m-cy,. Do zadań zleceniobiorcy będzie należeć:....

STAŻ i gwarancja zatrudnienia po stażu

Nikelman Sp. z o.o. - Katowice, śląskie
Firma z Katowic zajmująca się projektowaniem maszyn i urządzeń, produkcją części (detali na maszynach CNC) oraz budową maszyn przyjmie STAŻ....

Płatny staż w dziale handlowym

PRO Solution Sp. z o.o. - Chorzów, śląskie
Podstawa+premia+prowizja. Zatrudnienie w oparciu o umowę stażową, następnie umowa o prace. Wymagania: komunikatywność, gotowość do pracy z telefonem w

Elektryk / staż płatny

Viia Sp. z o.o. - Bytom, śląskie - 1 lokalizacja
Zadania: + Planowanie, prowadzenie robót elektrycznych, nadzór i egzekwowanie ich realizacji + Uczestnictwo w ofertowaniu – wycena szaf, instalacji i prac

Stażysta w Dziale Zakupów

SAINT-GOBAIN - Czeladź, śląskie
Półroczny, płatny staż w oparciu o umowę zlecenie. Światowy lider na rynkach związanych z habitatem oraz budownictwem, projektuje, wytwarza i dystrybuuje...

sekretarka / asystent posła (staż)

- Katowice, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zakres obowiązków: sekretarka / asystent posła (staż) Rodzaj umowy: Nie

Staż - Pracownik obsługi klienta

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zakres obowiązków: Nauka profesjonalnej obsługi klienta restauracji, nauka

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Staż - Piekary Śląskie, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy