oferty pracy: Sport - łódzkie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 97

Przedstawiciel Regionu

Sport Premium Sp. z o.o. - Łódź, łódzkie
firmy działającej od 20 lat na rynku branży informacyjno-reklamowej posiadającej stały i wypracowany rynek. Zadania: Przedstawiciel Regionu w powierzonym

Szwaczka, Brakarka

FX Sport Sp. z o.o. - Łódź, łódzkie
Opis firmy: Obowiązki: Wymagania: Doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok Oferta: W związku z rozwojem i rozbudową firmy zatrudnimy pracowników na stanowiska:

Assistent

CERI - Łódź, łódzkie
CERI International ist ein dynamisch wachsendes Unternehmen im Bereich Business Process Outsourcing, mit langjähriger Erfahrung in der effizienten Verwaltung

Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej

Pyc-Sport - Łódź, łódzkie
Opis firmy: Obowiązki: - tworzenie i wystawianie aukcji na portalach aukcyjnych - przetwarzanie zamówień - obsługa klientów Wymagania: - bardzo dobra

Sprzedawca - Kasjer

Martes Sport - Bełchatów, łódzkie  2 lokalizacje
Wymagania: Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy), Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Doświadczenie w branży

Project Manager

Bluerank - Łódź, łódzkie
Oferujemy Pracę w jednej z najlepszych agencji SEM w Europie Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu lokalnych oraz międzynarodowych projektów dla

Konstruktor odzieży-technolog

Opis firmy: Wymagania: Doświadczenie w zakresie technik konstrukcji odzieży. Mile widziane: znajomość oprogramowania Optitex, znajomość języka angielskiego

ANALITYK INTERNETOWY/ WEB ANALYST

Bluerank Sp. z o. o. - Łódź, łódzkie
Stała
Masz duże zdolności analityczne? A może wręcz analityczny web? Analityka internetowa to jedna z naszych pasji. Jeśli masz przeczucie lub pewność, że u Ciebie

Accounting Operations Specialist with Hungarian

Hewlett Packard Enterprise - Łódź, łódzkie
Benefit sport system. Accounting Operations Specialist with Hungarian....

Kierownik sprzedaży

AGORA - Łódź, łódzkie
Znasz się na sprzedaży B2B i szukasz nowych perspektyw rozwoju? Jeśli czytasz Gazetę Wyborczą, znasz Duży Format, odwiedzasz serwis Sport.pl, lubisz posłuchać

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.