oferty pracy: Specjał

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 75

Telemarketer

Specjał - Rzeszów, podkarpackie
Opis: - telefoniczny kontakt z klientami w zakresie realizacji umów i zamówień Oczekujemy: - Wykształcenie - min. średnie, - komunikatywność, - Dobra

Asystent Wdrożeniowiec Platformy Zakupowej

GK Specjał - Rzeszów, podkarpackie
Część etatu
Zakres obowiązków: • Udział w realizacji ciekawych projektów informatycznych, • Zapewnienie wsparcia merytorycznego klientom, • Przygotowywanie raportów i

Administrator Platformy B2B

Opis: • Udział w realizacji ciekawych projektów informatycznych w obszarach EDI oraz elektronicznej platformy zamówień B2B, • Zapewnienie wsparcia

Magazynier

Specjał - Łódź, łódzkie  1 lokalizacja
Opis: - Kompletowanie towarów do wysyłki - asortyment spożywczy - Przyjmowanie towarów na magazyn, - Inne prace zlecone Oczekujemy: - Mile widziane

Pomocnik magazyniera

Opis: - Kompletowanie towarów do wysyłki - asortyment medyczny - Przyjmowanie, wydawanie towarów, - Kontrola stanów magazynowych, - Praca od poniedz. do

Pracownik dozoru - Nadrzecze

Specjał Ochrona - Biłgoraj, lubelskie
Specjał Ochrona zatrudni pracownika do dozoru zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w miejscowości Nadrzecze k.Biłgoraja. Opis oferty pracy:....

Kierowca kat. c

Opis: - Dystrybucja artykułów spożywczych na wyznaczonym terenie województwa, - Praca na 1 zmianę (5 dni w tygodniu) Oczekujemy: - Prawo jazdy kat. C -

Operator wózka widłowego

Specjał - Bronisze, mazowieckie  1 lokalizacja
Opis: - Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania, - Kompletowanie towarów do wysyłki - asortyment spożywczy, - Przyjmowanie towarów na magazyn, -

Pracownik dozoru Rudnik nad Sanem

Specjał Ochrona - Rudnik nad Sanem, podkarpackie
Specjał Ochrona zatrudni pracownika do dozoru inwestycji budowlanej zlokalizowanej w Rudniku nad Sanem. Opis oferty pracy:....

PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Warszawa, mazowieckie
GRUPA KAPITAŁOWA „SPECJAŁ”, 00-175 Warszawa, ul. Aleja Jana Pawła II 80 lok. 5 www.specjal.com.pl Oddział Warszawa, ul. Piastowska 38, Bronisze

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.