oferty pracy: Spawalnik

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 67
Dodaj swoje CV i aplikuj łatwo z każdego urządzenia.
Pokaż:  wszystkie oferty pracy - Tylko oferty pracy 'Łatwa aplikacja'

Inżynier Spawalnik do działu kontroli jakości

MAGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kraków, małopolskie
Inżynier Spawalnik do działu kontroli jakościOd Kandydatów wymagamy:. Praca na stanowisku :....

Spawalnik

CLIMATIC Sp. z o.o. - Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski Zakres obowiązków: Opracowywanie technologii, kontrola jakości Oferujemy: Pracę na pełen etat Wymagania:

Spawalnik IWE EWE

- Polska  1 lokalizacja
Naszym Klientem jest firma działająca w branży budownictwa. Firma prowadzi budowy w formule EPC w sektorze energetyki. W związku z rozwojem portfela zamówień

Technolog Spawalnik

Moltton Poland - Katowice, śląskie
Zakres obowiązków: Analiza możliwości wykonania i spełnienia wymagań technicznych i jakościowych dotyczących spawania i zgrzewania, Tworzenie technologii

Inżynier spawalnik

- Świerże Górne, mazowieckie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Świerże Górne, powiat: kozienicki, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: spawanie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas

Główny Technolog Spawalnik

Adecco Poland Sp. z o.o. 1 4 852 ocen - Zagórz, podkarpackie
Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży części motoryzacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko: Nr ref.: GTS/08/2015 Główne zadania

GŁÓWNY SPAWALNIK

LASERSTAR - Toruń, kujawsko-pomorskie
Jesteśmy liderem na rynku usług kompleksowej obróbki metali oraz produkcji elementów i konstrukcji metalowych na zlecenie uznanych marek z różnych branż. Do

Spawalnik IWE/EWE

Hays - Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Serwis Personalny Nowoczesna Agencja Pracy - Elbląg, warmińsko-mazurskie
W przypadku spawalników, wymagane odpowiednie uprawnienia/certyfikaty. Różne stanowiska do objęcia, obecnie 7 wolnych etatów (konstrukcje, technologia,...

Inżynier Spawalnik

JWW INVEST SA - Bełchatów, łódzkie
Inżynier spawalnik Ilość wakatów:. Inżynier Spawalnik Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. JWW Invest S.A....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.