oferty pracy: Spawacz - pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 256

ŚLUSARZ - SPAWACZ

WIŚNIOWSKI - Wielogłowy, pomorskie
Opis stanowiska: przygotowanie elementów do spawania spawanie konstrukcji metoda MAG 135 kompleksowa obsługa urządzeń spawalniczych wykonywanie prac

Spawacz 135

Zoeller Tech - Rekowo, pomorskie
Miejsce pracy: Rekowo Górne (Reda) / Rumia / Puck Opis stanowiska: spawanie elementów konstrukcji stalowych spawanie według wytycznych rysunków technicznych

MONTER - SPAWACZ

REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: wykształcenie zawodowe, znajomość rysunku technicznego - montażowego wiedza na temat urządzeń spawalniczych mile widziane uprawnienia SEP

Spawacz

Zakład Ślusarsko-Hydrauliczny Józef Samson - Gdynia, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Spawanie jednostek pływających Rodzaj umowy: Umowa o...

Spawacz

BTS SOLUTION Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie  1 lokalizacja
Tymczasowa
Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe specjalność spawacz, 5 letnie doświadczenie zawodowe, umiejętność posługiwania się migomatem i palnikiem,...

Spawacz

MIROSŁAW CHLECHOWICZ ZAKŁAD -"AUTO-NAPRAWA" - Somonino, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: OS. BERNARDYNO 5, 83-307 Somonino, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Spawanie elementów stalowych.

Spawacz MAG

Robert Mioduszewski R.A.M - Gdańsk, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 80-601 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji stalowych ( poziome, pionowe

Spawacz 111 121 141 136 138

Adro Adam Rymarski Jolanta Darznik Sp.Jawna - Rumia, pomorskie
Miejsce pracy: Firma ADRO powstała w 2006 roku. Dziś jest jednym z większych i rozpoznawalnych przedsiębiorstw zajmujących się budową i remontami statków.

Spawacz

PPUH RUROSERW INŻ. RYSZARD SZMIT - Gdańsk, pomorskie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe RUROSERW inz. Ryszrad Szmit jest prężnie rozwijającą się firmą działającą od ponad 20 lat. W związku z

Spawacz metodą 135

ZAKŁAD BLACHARSKO-IZOLACYJNY Jan Witkowski - Gdańsk, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 80-554 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Spawanie pachwinowe, grubość blachy 4 mm Rodzaj umowy

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Spawacz - pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.