oferty pracy: Spawacz - Szczecin, zachodniopomorskie

Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 116

Spawacz 121

Bilfinger Mars Offshore - Szczecin, zachodniopomorskie
Niemieckim), w formie elektronicznej lub za pomocą formularza kontaktowego z dopiskiem stanowiska na jakie jest wysyłana aplikacja....

Spawacz

PARTNER SHIPYARD SP. Z O.O. - Police, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jasienicka 5a, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: Prace spawalnicze przy...

SPAWACZ

KS Service - Szczecin, zachodniopomorskie
Opis firmy: Obowiązki: spawanie elementów metodą TIG przygotowywanie konstrukcji do spawania Wymagania: minimum dwuletnie doświadczenie chęć i motywacja do

Spawacz MAG

NOVA-ST - Szczecin, zachodniopomorskie
Spawacz MAG. Miejscowość – Szczecin z możliwością pracy w Niemczech na warsztacie: Rodzaj wykonywanej pracy – spawanie konstrukcji stalowych wiatraków oraz

SPAWACZ TIG spawanie cienkich blach

Szczecin, zachodniopomorskie
LIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u

spawacz 135/136

Steelcon Europe - Szczecin, zachodniopomorskie
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku prowadzi rekrutację na stanowisko spawacza konstrukcji stalowych. Wymagania: -aktualne certyfikaty-doświadczenie

Spawacz

M.V.V. GmbH Personaldienstleistung - Szczecin, zachodniopomorskie
Opis oferty pracy: My jestesmy Firma z Niemiec. Nazywamy sie M.V.V. GmbH w Gelsenkirchen i poszukujemy dobrych pracownikow wykwalifikowanych w zawodzie

Spawacz 138/136

Szczecin, zachodniopomorskie  2 lokalizacje
ATRAKCYJNA OFERTA OD ZARAZ DLA SPAWACZY 138/136 !! Miejsce pracy: Szczecin Jesteś wykwalifikowanym spawaczem z doświadczeniem? Masz doświadczenie w spawaniu

Spawacza MAG/TIG/Elektroda

Herzog Sp. z o.o. - Szczecin, zachodniopomorskie
Opis oferty pracy: Aktualnie poszukujemy spawaczy MAG/TIG/Elektroda Miejsce pracy: Niemcy, Austria Ilość miejsc: 3 Wymagania: Doświadczenie Mile widziane

SPAWACZ MIG/ MAG

Idea HR - Szczecin, zachodniopomorskie
Oczekiwania Wykształcenie min. zawodowe Doświadczenie w spawaniu Uprawnienia do spawania metodą MIG i MAG 135, 136 - mile widziane Zaangażowanie w

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Spawacz - Szczecin, zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy