oferty pracy: Spawacz - Poznań, wielkopolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 78

spawacz

- Poznań, wielkopolskie
Zatrudnię spawacza TIG i MIG ze znajomością rysunku technicznego, wiek do 45 lat. Janikowo k/P-ń, tel. 61 8 150

Spawacz konstrukcji stalowych

PHU ZIB - Poznań, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Opis stanowiska: - spawanie konstrukcji stalowych metodami MAG 135 136 - prace ślusarskie - montaż konstrukcji stalowych Wymagania: -

Spawacz/Monter

HR Solutions Europe - Poznań, wielkopolskie
Spawacz/Monter Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań/Rokietnica Opis stanowiska: Wykonywanie prac ślusarskich, monterskich i spawalniczych.

Monter - spawacz

MS - Zakład Usługowy - Poznań, wielkopolskie
Główne zadanie, to wykonywanie prac spawalniczych, ślusarskich, monterskich w zakładzie produkcyjnym oraz bezpośrednio u klientów. Oferujemy: • stabilne

Monter/Spawacz

Przedsiębiorstwo Usług Ciepłowniczych Max-Rem Sp.... - Poznań, wielkopolskie
Zatrudnimy na umowę o pracę osobę na stanowisku spawacz-monter instalacji sanitarnych. Praca w Poznaniu jak i na delegacjach. Douczymy. Wakat- 3 osoby

Firma HR Solutions Europe Sp. z o.o. poszukuje dla swojego klienta, firmy z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku, osoby na stanowisko:

Ślusarz-Spawacz

MONDI Polska Agencja Pracy - Poznań, wielkopolskie
Wykształcenie jako ślusarz lub spawacz lub inne z zakresu obróbki metali. Niemcy, wielkopolskie, Poznań....

ślusarz-spawacz MIG-MAG

"DAGAT-ECO" sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Opis firmy: Obowiązki: Do zadań na tym stanowisku będzie należała ręczna lub mechaniczna obróbka elementów metalowych (szlifowanie, wiercenie, skrawanie,

HR Solutions Europe Sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Firma HR Solutions Europe Sp. z o.o. poszukuje dla swojego klienta, firmy z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku, osoby na stanowisko

Pracownik produkcyjny w Dziale Budowy Karoserii

Volkswagen - Poznań, wielkopolskie
Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane kierunkowe związane z branżą Automotiv (blacharz, spawacz, zgrzewacz)....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Spawacz - Poznań, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy