oferty pracy: Spawacz - Poznań, wielkopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 135

SPAWACZ

STER - Poznań, wielkopolskie
Obowiązki: Przygotowywanie powierzchni do spawania; Spawanie metalowych konstrukcji zgodnie z dokumentacją techniczną oraz WPS; Sprawdzenie jakości

Monter Systemów Logistycznych- Spawacz

PROMAG S.A. - Poznań, wielkopolskie
Doświadczenie w pracy jako spawacz. Spawanie metodą 131, 135 konstrukcji stalowych w zakresie grubości 3-20 mm....

spawacz

Spółdzielnia Inwalidów METALOWIEC - Poznań, wielkopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: BUŁGARSKA 39A, 60-321 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: spawacz Rodzaj umowy: Umowa o

Zgrzewacz w Dziale Budowy Karoserii - Poznań

Volkswagen Polska - 3 018 ocen - Poznań, wielkopolskie
Wykształcenia minimum zawodowego, preferowane kierunkowe związane z branżą Automotiv (blacharz, spawacz, zgrzewacz)....

Spawacz

HERZOG - Poznań, wielkopolskie
Herzog Agencja Pracy (nr certyfikatu: 5950) poszukuje: spawaczy Telefon: +48 532 249 928 lub wyślij CV na adres: poznan@herzog.com

Spawacz / Ślusarz

LAG Service Polska Sp. z o.o - Poznań, wielkopolskie
prace spawalnicze metodą MIG/MAG (spawanie aluminium) proste prace ślusarskie (cięcie/szlifowanie/wiercenie) umowę o pracę pracę w rozwijającej się firmie

`SPAWACZ MIG-MAG - WŁASNY TRANSPORT

Agencja pracy Cosmoworker - Poznań, wielkopolskie
Koszt zakwaterowania 65,00 € za tydzień. 'SPAWACZ MIG-MAG - WŁASNY TRANSPORT....

Monter Spawacz

Trust Consulting HR - Poznań, wielkopolskie
Głównym zadaniem zatrudnionej osoby jest praca przy montażu linii technologicznych. Praca na miejscu w warsztacie oraz u Klienta. Praca jest związana z

Spawacz MIG/MAG

Kalen - Suchy Las, wielkopolskie
Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem na stanowisko: Spawacz Mig/Mag m. pracy: okolice Suchego Lasu -

SPAWACZ

B&S - Poznań, wielkopolskie
SPAWACZ Miejsce pracy: Polska, śląskie, Poznań Opis stanowiska: Firma B&S Sp. z o.o. zatrudni spawaczy do pracy przy konstrukcjach stalowych k/Poznania. -

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Spawacz - Poznań, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.