oferty pracy: Spawacz - Gliwice, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 72

Spawacz pokaż

Mostostal - Zabrze, śląskie
Wymagania uprawnienia spawalnicze MAG (ponadpodstawowe), znajomość czytania rysunku technicznego, doświadczenie pracy na w/w stanowisku. Oferujemy pracę na

Spawacz MIG/MAG

AURATOR Sp. z o.o. - Gliwice, śląskie
1. Spawanie wirników i innych rzeczy zleconych przez Kierownika Działu 2. Obsługa palnika acetylenowo - tlenowego - Certyfikat uprawniający do spawanie metodą

Spawacz

P.H.U. DAKO Sp. z o.o. - Gliwice, śląskie
Firma DAKO Agencja Pracy Tymczasowej sp. z o. o. o nr certyfikatu 7106 w Gliwicach poszukuje spawaczy do pracy w Niemczech. Wymagania: - chęć do wyjazdu i

Spawacz - monter konstrukcji stalowych

INFINI Groupe Sp. z o.o. - Gliwice, śląskie
Opis oferty pracy: Oferta pracy we Francji INFINI Groupe Sp. z o.o. (Agencja Pracy Tymczasowej nr cert. KRAZ: 11778) poszukuje dla swojego Klienta we Francji

Aiut - Gliwice, śląskie
Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu, w gronie profesjonalistów z doświadczeniem w projektach realizowanych w kraju...

Spawacz MAG

Libra Europe Sp. z o.o. (Grupa Akcja Job) - Zabrze, śląskie
Opis stanowiska: Spawanie profili i elementów konstrukcji stalowych Praca w oparciu o dokumentację techniczną Wykonywanie wizualnej kontroli jakości

Spawacz MAG 135

Logstor Polska Sp. z o.o. - Zabrze, śląskie
realizacja zleceń produkcyjnych wg planu produkcyjnego spawanie rur stalowych metodą MAG 135 obróbka dodatkowa i szlifowanie spawów (sporadycznie –

Ślusarz/Spawacz

Progres HR - Gliwice, śląskie
Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy: Prace montażowe zgodnie z poleceniem i rysunkami technicznymi Łączeniowe opracowanie elementów Obchodzenie

SPAWACZ

Windex Holding Sp.zo.o. - Zabrze, śląskie
Opis oferty pracy: PILNIE ZATRUDNIMY SPAWACZY I MONTERÓW ! Praca od zaraz! Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zapraszam do

Spawacz/ Ślusarz

"EXPOL" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE MICH... - Gliwice, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Spawacz - Gliwice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.