oferty pracy: Spawacz - Gdańsk, pomorskie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 186
Dodaj swoje CV - łatwiejsza aplikacja.

Spawacz konstrukcji stalowych 138/136

Agencja Pracy Headhuters - Trójmiasto, pomorskie
Agencja Pracy Headhunters poszukuje spawaczy konstrukcji stalowych 138/136 do pracy na hali jednej z prężnie rozwijających się firm na terenie Trójmiasta.

Spawacz

Team PARTNER - Gdańsk, pomorskie
(*) spawanie konstrukcji stalowych i z aluminium (*) wykształcenie minimum zawodowe (*) aktualne uprawnienia do spawania metodą MAG, TIG (podstawowe) (*)

Spawacz

"OLEMER" SP. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Tymczasowa
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 80-365 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Przygotowanie krawędzi, sczepiania i spawanie

Spawacz

- Gdańsk, pomorskie
Część etatu
Spawacz (wymagany staż - lata:. Za pośrednictwem urzędu. WARUNKI PRACY I PŁACY....

Spawacz Mig/Mag

Henar Ltd - Sopot, pomorskie
Doswiadczenie na stanowisku spawacz metoda MIG/MAG; Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko spawacz metoda MIG/MAG. Firma Henar Sp....

ŚLUSARZY/SPAWACZY – GDAŃSK

Pomorska Platforma Pracy - Gdańsk, pomorskie
Opis oferty pracy: Zatrudnimy ślusarzy/spawaczy. Miejsce pracy Gdańsk – Kokoszki. Wymagania: • uprawnienia 135, 136 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy

Spawacz 135/136, Monter, Szlifierz

Grupa Doradcza Profesja - Gdańsk, pomorskie
Opis firmy: Obowiązki: wykonywanie prac spawalniczych, monterskich oraz szlifierskich na realizowanych projektach: konstrukcjach stalowych, w tym kadłubowych

Spawacz 135/136

PUT Tech-Export Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Opis oferty pracy: Naszą główną działalność koncentrujemy w obszarze budownictwa przemysłowego, energetycznego i chemicznego. Preferujemy różne formy

GD Profesja - Gdańsk, pomorskie
Naszym Klientem jest firma działająca w branży przemysłu metalowego i stoczniowego. Zakres Obowiązkówwykonywanie prac spawalniczych na realizowanych projektach

ślusarz, spawacz

ślusarz, spawacz, Gdańsk, 605-888...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Spawacz - Gdańsk, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy