oferty pracy: Sp Zoo - Chorzów, śląskie

Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 81

Pracownik biurowy z orzeczeniem niepełnosprawności

Orange Logistics sp.z.o.o. - Katowice, śląskie
Opis stanowiska: koordynacja obiegu dokumentów dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz biura ścisła współpraca z innymi działami w zakresie

Zatrudnimy Ulotkowicza

Effekt Sp.z.o.o. - Katowice, śląskie
Opis oferty pracy: Zatrudnimy osoby do rozdawania ulotek w Centrum Katowic. Jeżeli jesteś osobą pełną energii, lubiącą kontakt z ludźmi ta praca jest dla

Doradca klienta

Duon Sprzedaż Sp. z.o.o. - Chorzów, śląskie
Pracuj dla Duon, sprzedawaj prąd i gaz - wszyscy go potrzebują! Daj sobie szanse na wysokie zarobki gwarantowane prowizjami bez limitu i stabilną podstawą

New Business Manager

Petvita Corporation sp zoo - Katowice, śląskie
zarządzanie produktem – wysokiej jakości karma dla psów i kotów (rozwój oferty produktowej), aktualizacja i budowanie potencjału rynkowego dla podległych

Managerka lokalu w Katowicach

ICG INTERNATIONAL CONSULTING GROUP Sp. z.o.o. - Katowice, śląskie
Opis oferty pracy: Firma ICG poszukuje Managerki Lokalu Nocnego. Szukamy osoby z bardzo mocnym, przywódczym charakterem. OBOWIĄZKI: *Odpowiedzialność za

Rozdawanie zaproszeń - Katowice

Jesteś młodą osoba, która nie ma zbyt dużego doświadczenia?Szukasz łatwej pracy na wakacje?Dołącz do naszego zespołu!Szukamy osób do rozdawania zaproszeń

Hostessa

Zatrudnię dziewczyny do rozdawania wejściówek przed klubem w Katowicach.Oferujemy umowe, elastyczny grafik, nawet do 700zł tygodniowo!Szukamy osób pełnoletnich

Solarium - 4 młode dziewczyny

PRACA NA SOLARIUM!!!Nowo powstałe solarium w centrum Katowic zatrudni 4 młode dziewczyny!Oferujemy atrakcyjne zarobki, elastyczny grafik, prace w młodym

Rozdawanie ulotek - Katowice

Poszukujemy młodych, energicznych ludzi do rozdawania ulotek promocyjnych.10zł za godzinę + prowizja,5-3 dni w tygodniu w tym również do wyboru weekendy.Umowa

Barmanka

Poszukuję BARMANKI do klubu w Katowicach.Praca 5 dni w tygodniu od 20:00 do 5 rano.150zł za przepracowaną noc + prowizja.Wynagrodzenie w formie tygodniówek

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Sp Zoo - Chorzów, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy