oferty pracy: Slusarz Spawacz - Katowice, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 21

Ślusarz - Spawacz

FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWA "WIRMEL" - Mysłowice, śląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Cmentarna, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zakres obowiązków: Spawaniem cięci i obróbka mechaniczna.

ślusarz-spawacz

Bytom, śląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zakres obowiązków: naprawy ślusarskie, spawanie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Spawacz-ślusarz

Przedsiębiorstwo Inżynierii Drogowej "DROG-MOL" - Pyrzowice, śląskie
Opis firmy: Obowiązki: - spawanie metodą MIG/MAG/TIG (m. in. Konstrukcje stalowe do montażu oznakowania dróg, bariery ochronne zabezpieczające ruch pieszych)

Spawacz

Pesmetal Sp. z o.o. - Mysłowice, śląskie
OBOWIĄZKI: • spawanie konstrukcji stalowych wg dokumentacji technicznej (metoda MIG), (balustrady, kraty bezpieczństwa, profile) • autokontrola – weryfikacja

Ślusarz - Spawacz umowa o pracę od zaraz Katowice

Inwork SP Z O.O. - Katowice, śląskie
Pełny etat, Część etatu
Opis oferty pracy: Inwork – jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i...

Spawacz-Ślusarz

PPUH Naturbau Jaroslaw Krogulec - Katowice, śląskie
Opis oferty pracy: Firma PPUH Naturbau nr 9430 Agencji Zatrudnienia poszukuje Spawaczy-Ślusarzy do pracy na terenie województwa śląskiego, spawanie

Spawacz ślusarz

ENSPAW - Zabrze, śląskie
Opis oferty pracy: Firma z Zabrza "ENSPAW" USŁUGI SPAWALNICZO-MONTERSKIE w związku ze stałym rozwojem zatrudni na terenie Opola: Spawaczy Ślusarzy Wymagania

Ślusarz remontowy - spawacz

"REMO-STER" Sp. Jawna Andrzej Chmielniak, Andrzej... - Sosnowiec, śląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Staszica 31, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zakres obowiązków: prace ślusarsko - spawalnicze,

ŚLUSARZ - SPAWACZ MIKOŁÓW

Akcja Job - Mikołów, śląskie
W tytule wpisując Ślusarz spawacz - Mikołów. Przygotowywanie elementów stalowych - gięcie....

ŚLUSARZ/SPAWACZ METODĄ MAG

Katowice, śląskie
LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504.

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Slusarz Spawacz - Katowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.