oferty pracy: Slusarz Monter

Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 292

Monter-ślusarz z j.niemieckim

Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k. - Niemcy
Firma Energy Bau Sp. z o.o. zatrudni do pracy montera-ślusarza na terenie Niemiec na stoczni. Wymagania; -zdolność do A1, -doświadczenie min 5 lat, -znajmość j

Ślusarz / Monter rurociągów (stocznia) - praca w Holandii!

SILVERHAND - Holandia
SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość

Ślusarz / monter

SILVERHAND - Niemcy
wykonywanie prac ślusarskich (budowa tras kablowych) montaż, przycinanie, szlifowanie profili tras kablowych obsługa narzędzi do trasowania i cięcia

Monter rur, Spawacz Tig

Energy Bau Sp. z o.o. Sp.k. - Polska
Firma Energy Bau Sp. z o.o. Sp. k. zatrudni do pracy na terenie Anglii ślusarzy-monterów rur oraz spawaczy w metodzie 141 (5,6 gr. materiałowa) - uprawnienia

Ślusarz-Monter

Thomalla Krzysztof - Polska
Budowa maszyn oraz konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego. Ubezpieczenie i umowa o pracę na warunkach niemieckich. Praca na dłuższy okres

Ślusarz - Monter maszyn

montaż części hydraulicznych montaż maszyn budowlanych w hali prace monterskie wg. rysunku technicznego praca na hali produkcyjnej zatrudnienie na

ŚLUSARZ - MONTER

PCC Apakor Sp. z o.o. - Brzeg Dolny, dolnośląskie
PCC Apakor Sp. z o.o., należący do Grupy PCC Rokita, specjalizuje się w wykonawstwie oraz remontach zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych, rurociągów i

Ślusarz / Monter rurociągów

prace ślusarskie montaż rurociągów na statkach praca wg. rysunku izometrycznego i technicznego zatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderski

Opole, opolskie  3 lokalizacje
Doświadczenie jako monter - ślusarz. LIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690....

Ślusarz - monter

BINGO Centrum bram, ogrodzeń i automatyki - Wrocław, dolnośląskie
Zakres obowiązków: • wykonywanie prac ślusarskich na warsztacie przy produkcji elementów ogrodzeń • montaż sprzedawanych przez firmę produktów: bram,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Slusarz Monter
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy