oferty pracy 1 - 10 z 563

Specjalista ds. Administracji

Tarczyń„ski - Ujeździec Mały, dolnośląskie
Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja,

Specjalista ds. Rekrutacji

Opis stanowiska: aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy; selekcja dokumentów aplikacyjnych nadsyłanych przez Kandydatów; bieżąca analiza lokalnego rynku

Pracownik ds. Organizacyjnych

Specjalista ds. Kadr

Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy.

Instruktor ski/snb

Zero Gravity Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Do naszego teamu instruktorów szukamy osób: • posiadających uprawnienia instruktorskie, plusem będą legitymacje SITS/SITN • otwartych i przyjacielskich, dla

Specjalista ds. Zakupów/Kupiec

Opis stanowiska: nawiązywanie współpracy z dostawcami, negocjowanie cen oraz przygotowywanie analiz zakupowych; kontrola zapasów magazynowych, realizacja

Pracownik administracyjno - biurowy

INTERIMAX Polska S.K.A. - Kraków, małopolskie
INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i

Receptionist

InterContinental Hotels Group - Warszawa, mazowieckie
Recepcjonistka InterContinental Warszawa InterContinental Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład InterContinental Hotels

Housekeeping Maid

Pani Pokojowa/Pan Pokojowy InterContinental Warszawa InterContinental Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład

Projektent/ka

RAMEX - Nowy Sącz, małopolskie
Do naszego oddziału w Nowym Saczu poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku, zorientowanej na wysoki poziom obsługi klientów...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.