oferty pracy 1 - 10 z 687

Malarz-piaskarz

Poland Workforce Sp. z o.o. S.K.A. - Polska
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Malarz - Piaskarz Obowiązki: - piaskowanie elementów konstrukcji stalowych - malowanie

Pracownik obszaru produkcji

Tarczyń„ski - Ujeździec Mały, dolnośląskie  2 lokalizacje
Oferujemy min.: zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie; pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: prywatna opieka medyczna; ubezpieczenie

Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia

Tarczyń„ski - Wrocław, dolnośląskie
Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy.

Asystentka/Asystent

Domań„ski Zakrzewski Palinka - Warszawa, mazowieckie
Wymagania: - wykształcenie wyższe (nie prawnicze) - minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - (dużym atutem będzie praca w kancelarii

Technolog żywności

Tarczyń„ski - Bielsko-Biała, śląskie  1 lokalizacja
Opis stanowiska: opracowywanie receptur, etykiet; koordynowanie prac związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych wyrobów; przygotowywanie procesów i

Praktykant (Marketing/PR Intern)

Zakres obowiązków: - wsparcie zespołu w codziennych pracach: formatowanie dokumentów, aktualizacja materiałów marketingowych, współpraca z agencjami -

Samodzielna księgowa

Certus LTA - Polska
CERTUS LTA M. Hryniewicka S.K.A. w chwili obecnej poszukuje do działu podatkowego w Warszawie osoby na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA Numer referencyjny:

Przedstawiciel Handlowy

Tarczyń„ski - Warszawa, mazowieckie  3 lokalizacje
Opis stanowiska: obsługa Naszych Klientów w tzw. rynku tradycyjnym; nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży; monitorowanie lokalnego

Praktykant (Legal Intern)

Domań„ski Zakrzewski Palinka - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Wymagania: - student III - V roku prawa - zainteresowania zagadnieniami związanymi z prawem pracy (w tym przepisy związane z zatrudnianiem cudzoziemców) i

Osoby do pakowania leków, suplementów diety

HRBC Group - Warszawa, mazowieckie
Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ , który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj .

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.