oferty pracy 1 - 10 z 690

Cieśla-Zbrojarz - świetne stawki

Poland Workforce Sp. z o.o. S.K.A. - Polska
OBOWIĄZKI: -wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych -prace zbrojarskie -praca na podstawie planów i rysunków

Animator 3D

Ineva Services Limited S.K.A. - Opole, opolskie
Opis oferty pracy: W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited zatrudni osoby na stanowisko: Animator 3D – tworzenie animacji 3D do gier

ENGR III Field Engineering

Motorola Solutions - 1 820 ocen - Warszawa, mazowieckie
Supply Chain structure which is currently being dynamically developed here in Cracow. It includes Order Management, Order scheduling, Demand and Supply

Asystentka Biura Recepcjonistka Siechnice k/ Wrocławia

Avenir Medical Sp. z o.o. S.K.A. - Siechnice, dolnośląskie
Opis oferty pracy: Firma Avenir Medical Sp. z o.o. S.K.A., właściciel dużej ogólnopolskiej sieci salonów optycznych TWOJE SOCZEWKI oraz sklepu internetowego

Rzeźnik - Ubojowiec

INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A - Katowice, śląskie  1 lokalizacja
Opis oferty pracy: INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz

Rzeźnik – Ubojowiec

Rzeźnik Ubojowiec - Kraków, małopolskie

Tester Oprogramowania

Opis oferty pracy: Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w

Specjalista ds. Kadr i Płac (Payroll Specialist)

Domań„ski Zakrzewski Palinka - Warszawa, mazowieckie
nr.ref.: KP/HR/2017 Zakres obowiązków: - prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej i zasiłkowej - sporządzanie listy płac (w tym umowy zlecenia, dzieło) -

Praca w Czechach -Operator produkcji -Legalna, z zakwaterowa...

Czechy, dolnośląskie
Wystarczy dojechać do Cieszyna, ska pociągiem dojeżdzie się do miejsca pracy (za Pragą). Praca w Czechach -Operator produkcji -Legalna, z zakwaterowaniem....

Recepcjonista/ Recepcjonistka

nr.ref. ADMIN/REC/2017 Wymagania: - wykształcenie wyższe (nie prawnicze) - minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonistki lub

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.