oferty pracy: Silverhand

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Firma
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 458

Lakiernik przemysłowy bez znajomości języka

SILVERHAND - oddział Kraków - Niemcy
przygotowywanie powierzchni do lakierowania lakierowanie zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne

Płytkarz bez znajomości języka niemieckiego – Niemcy

SILVERHAND - Niemcy
Opis firmy: Obowiązki: kładzenie płytek Wymagania: doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód Oferta: zatrudnienie na warunkach niemieckich

Pomoc kuchenna – praca w hotelu 4

wydawanie zestawów śniadaniowych przygotowywanie ciepłych napojów utrzymywanie czystości w miejscu pracy przygotowywanie sałatek (krojenie warzyw)

Płytkarz / kafelkarz bez znajomości języka niemieckiego

układanie płytek zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 10,00 euro/godz. brutto + 50,00 euro

Ślusarz / Monter - od zaraz! (Niemcy)

Opis firmy: Obowiązki: prace ślusarskie przy maszynach tekstylnych montaż i demontaż maszyn praca z rysunkiem technicznym Wymagania: komunikatywna znajomość

Pracownik firmy sprzątającej

wykonywanie czynności porządkowych usługi sprzątania w biurowcach, mieszkaniach, ośrodkach zdrowia podwykonawstwo/ na własnej działalności gospodarczej

Regipsiarz / Monter okien dachowych

montaż płyt karton-gips montaż okien dachowych praca na wysokościach zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)

Pracownik budowlany - malarz, murarz, tynkarz, dekarz (Niemc...

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach....

Pracownik produkcji

prace pomocnicze w dziale produkcji załadunek i rozładunek towarów napełnianie silosów do produkcji klejów montażowych zatrudnienie na warunkach niemieckich

Pomocnik ślusarza (prace spawalnicze) – Niemcy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: - wiercenie, cięcie rur - mocowanie lekkich komponentów - pomoc w obsłudze robotów spawalniczych -

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.