oferty pracy 1 - 10 z 26 617

Pracownik ds. administracji personalnej

Kefirek S.A. - Kraków, małopolskie
Obowiązki: Redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę Selekcja otrzymanych aplikacji oraz organizacja i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych Współpraca z

Pracownik działu księgowości (centrala sieci Helios)

Helios - Łódź, łódzkie
Wymagania: Student/ka (preferowane kierunki rachunkowość, finanse, ekonometria), Dobra obsługa programu MS Excel, Zdolności analityczne oraz znajomość

Młodszy Specjalista ds. żywienia

Nestle Polska S.A. - Polska
Młodszy Specjalista ds. żywienia Miejsce pracy: Warszawa Poznaj zakres głównych obowiązków: • Ocena wartości odżywczej produktów i przygotowanie informacji

Pracownik Sklepu

Lidl - 1 328 ocen - Siemianowice Śląskie, śląskie  71 lokalizacji
Jakie nasze oczekiwania? Ważne dla nas takie cechy, jak:. Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie....

Redaktor w Sekcji News

TVN S.A. - Warszawa, mazowieckie
ZAKRES WSPÓŁPRACY BĘDZIE OBEJMOWAŁ: montowanie materiałów wideo na potrzeby serwisu Agencji TVN redagowanie tekstów opisujących materiały wideo dbanie o

Stanowisko ds. rozliczeń podatków i ubezpieczeń społecznych

Poczta Polska - 58 ocen - Katowice, śląskie
Do zadań pracownika będzie należeć: zadań pracownika będzie należeć: obsługa dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych przekazywanych do ZUS za płatnika

PRACOWNIK POLOWY

ESG Kräuter GmbH - Niemcy
Nasze produkty sprzedawane na całym świecie. Firma ESG Kräuter GmbH, mieszcząca się przy ulicy Rudolf-Grenzebach-Str....

Oferta dla przewoźników międzynarodowych i krajowych

SCANDICA - Polska
Dostawcy i Partnerzy integralnym ogniwem naszego łańcucha transportowego. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą zgłoś się:....

Stażysta/ka W Dziale Księgowości

Zelmer S.A. - Rzeszów, podkarpackie
Zakres obowiązków: Analiza dokumentów księgowych pod kątem podatkowym Praca w systemie SAP Porządkowanie dokumentów księgowych Oferujemy: Płatny staż w

Redaktor Sekcji Lifestyle

W chwili obecnej Dział Licencjonowania Treści i Produkcji Zleconej TVN Media Sp. z o.o. jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z Redaktorem Sekcji

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.