oferty pracy: Rossmann

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 250

Kasjer-sprzedawca

Rossmann - Swarzędz, wielkopolskie - 115 lokalizacji
Kasjer-sprzedawca Numer referencyjny: Swarzędz/KS Firma: Rossmann SDP Aplikuj danymi z profilu Aplikuj danymi z profilu Kliknięcie w przycisk umożliwia

Z-ca Kierownika

Rossmann - Karpacz, dolnośląskie - 59 lokalizacji
Z-ca Kierownika Numer referencyjny: Karpacz/Z Firma: Rossmann SDP Aplikuj danymi z profilu Aplikuj danymi z profilu Kliknięcie w przycisk umożliwia

Kierownik

Rossmann - Reda, pomorskie - 49 lokalizacji
Kierownik Numer referencyjny: Reda/K Firma: Rossmann SDP Aplikuj danymi z profilu Aplikuj danymi z profilu Kliknięcie w przycisk umożliwia uzupełnienie

Fryzjer/ka

Rossmann SDP sp. z o. o. - Poznań, wielkopolskie
Do salonu w centrum Poznania zatrudnimy fryzjera/kę z doświadczeniem oraz znajomością profesjonalnych produktów fryzjerskich. Oferujemy umowę o pracę oraz

kasjer-sprzedawca/weekendowy

Rossmann - Warszawa, mazowieckie - 5 lokalizacji
kasjer-sprzedawca/weekendowy Numer referencyjny: Warszawa/KS/WE Firma: Rossmann SDP Aplikuj danymi z profilu Aplikuj danymi z profilu Kliknięcie w przycisk

Junior Key Account Handler

Procter & Gamble 1 077 ocen - Warszawa, mazowieckie
Tesco, Rossmann, Biedronka, Auchan or fast-developing trade channels like. We are looking for candidates in our....

Pracownik na dostawy

Rossmann - Ropczyce, podkarpackie - 3 lokalizacje
Pracownik na dostawy Numer referencyjny: PND/Ropczyce Firma: Rossmann SDP Aplikuj danymi z profilu Aplikuj danymi z profilu Kliknięcie w przycisk umożliwia

Kasjer - sprzedawca

ROSSMANN Supermarkety Drogeryjne Polska SP. Z O.O. - Wrocław, dolnośląskie
Zakres obowiązków...

Kasjer - sprzedwaca

Rossmann - Pisz, warmińsko-mazurskie
Kasjer - sprzedwaca Numer referencyjny: Pisz/KS Firma: Rossmann SDP Aplikuj danymi z profilu Aplikuj danymi z profilu Kliknięcie w przycisk umożliwia

Kosmetolog/Doradca Klienta

Rossmann - Łódź, łódzkie
Kosmetolog/Doradca Klienta Numer referencyjny: KDK/Łódź Firma: Rossmann SDP Aplikuj danymi z profilu Aplikuj danymi z profilu Kliknięcie w przycisk umożliwia

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.