oferty pracy: Przedstawiciel Handlowy - Kościerzyna, pomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 59

Przedstawiciel handlowy - wysokie prowizje

Agencja Pracy Vector Sp. z o.o. Sp. komandytowa - Kościerzyna, pomorskie
Przedstawicieli handlowychMiejsce pracy:. Sprzedaż paneli fotowoltaicznych- Aktywne pozyskiwanie klientów- Prezentowanie ofert handlowych oraz doradztwo...

Przedstawiciel Handlowy

Kaszubskie Centrum Promocji Biznesu - Kościerzyna, pomorskie
Zadania: · Kontakt z klientami w celu przedłużenia umowy lub okresu promocyjnego · Prezentowanie aktualnej oferty w trakcie rozmowy · Doradzanie klientom przy

Przedstawiciel handlowy (branża energetyczna)

OSKAR BURCHARD ASTERIA - Kościerzyna, pomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: - Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Asystent Handlowy

MERKUR 09 SP. Z O.O. - Kościerzyna, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Klasztorna, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: - Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

pomorskie
Zakres obowiązków: - praca z klientami; - działania handlowe na wyznaczonym terenie; - przygotowywanie ofert. Wymagania: - wykształcenie: średnie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - TWORZYWA SZTUCZNE - woj. Zachodnio

ThyssenKrupp - pomorskie
Branża reklamowo-przemysłowa Miejscem pracy zatrudnionego pracownika będzie obszar województwa Zachodnio-Pomorskiego. Osoba zatrudniona odpowiadać będzie

Przedstawiciel Handlowy w dziale Tekstylia

POLIMPORT Sp. z o.o. - pomorskie
budowanie długofalowych i profesjonalnych relacji z nowymi i obecnymi Klientami w zakresie handlu tekstyliami białymi, wyposażenie hoteli i uczestniczenie w

PPUiH ARIS - pomorskie
Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów handlowych,. Obsługa istniejących klientów,....

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

REHA FUND Sp. z o.o. - pomorskie
praca dotyczy terytorium województwa: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko – pomorskiego, warmińsko mazurskiego, sprzedaż produktów medycznych

TROPICAL Tadeusz Ogrodnik - pomorskie
Wymagania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Kompleksowa obsługa bieżących kontrahentów Monitorowanie rynku i działań konkurencji Raportowanie z

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Przedstawiciel Handlowy - Kościerzyna, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy