oferty pracy: Promedica

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 27

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Promedica Care Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków: organizowanie podróży służbowych pracowników optymalizacja kosztów oraz wycenianie i zakup usług ścisła współpraca z pracownikami

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Personelu Opiekuńczego

Promedica Care Sp. z o.o. - Zielona Góra, lubuskie
Dołączając do nas zyskujesz: pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na

Opiekun osoby starszej

PROMEDICA CARE 24 SP. Z O.O. - Leszno, wielkopolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: NIEPODLEGŁOŚCI 49/13, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: opieka nad osobami starszymi...

Praca za granicą dla Opiekunek/-ów Osób Starszych bez języka

Promedica 24 - Tarnów, małopolskie  1 lokalizacja
Opis oferty pracy: Praca za granicą dla Opiekunek/-ów Osób Starszych bez języka – przyjdź do nas już dziś i dowiedz się jakie masz szanse na wyjazd. Odwiedź

Konsultant ds. Systemów Operacyjnych

Oferujemy: ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole możliwość zdobywania nowych kompetencji

Promedica 24 nauczy Cię języka

Promedica 24 - Tuchów, małopolskie
Firma Promedica 24 zatrudni Panie opiekunki do osób starszych . Opis oferty pracy:....

Telefoniczna obsługa klienta

Promedica - Poznań, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Lider w sprzedaży wyrobów rehabilitacyjnych poszukuje osoby do telefonicznej obsługi klientów. Wymagania: - komunikatywność - wysoka

Opiekun Osób Starszych

Promedica 24 - Rzeszów, podkarpackie
Opis oferty pracy: Praca Opiekunki / Opiekuna polega na opiece nad osobą starszą lub chorą, która nie jest w stanie sama zadbać o siebie i swoje potrzeby.

Wykonywanie Prac Biurowych

Centrum Medyczne Promedica NZOZ - Rzeszów, podkarpackie
Zakres obowiązków: uzupełnianie dokumentacji, prowadzenie uzupełnianie, archiwizacja, ksiąg przyjęć pacjentów wykonywanie zleconych prac biurowych Kraj:

Project Manager - New Business Support Systems

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.