oferty pracy: Promedica

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 42

Opiekunka Osób Starszych

Promedica - Niemcy
Oferta ważna do: 28.06.2016 Poszukujemy opiekunek osób starszych do pracy na terenie NIemiec Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie i wyżywienie

Opiekun/ka

Promedica care - Niemcy  1 lokalizacja
Pracuj jako Opiekun/ka osób starszych w Niemczech i Anglii. Organizujemy kurs od podstaw z języka niemieckiego we Włoszczowej. Ostatnie wolne miejsca!!

OPIEKIN OSÓB STARSZYCH

PROMEDICA 24 - Rzeszów, podkarpackie
Opis oferty pracy: Praca Opiekunki / Opiekuna polega na opiece nad osobą starszą lub chorą, która nie jest w stanie sama zadbać o siebie i swoje potrzeby.

Mężczyźni do sprzątania maszynowego

PROMEDICA CARE - Warszawa, mazowieckie
MĘŻCZYŹNI DO SPRZĄTANIA MASZY- NOWEGO GARAŻU W APARTAMENTO- WCU. System zmianowy 517 774

Roznoszenie ulotek

Promedica - Poznań, wielkopolskie
Rzetelne roznoszenie ulotek na terenie Poznania i okolic. Szukamy osób pracowitych i uczciwych. Poszukujemy osób z własnym samochodem

Pracownik do sprzątania

FIRMA SPRZĄTAJACA zatrudni mężczyzn do sprzątania terenów zewnętrznych na osiedlach. 503 421

Opiekunka osób starszych w Anglii

Promedica Care Sp. z o.o. - Polska
Opis firmy: ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprawowanie opieki nad podopiecznym organizowanie czasu wolnego uczestnictwo w prostych pracach domowych: sprzątaniu, gotowaniu

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH (Warszawa)

Promedica Care Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
WYMAGANIA: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, szczególnie zmiana pielucho-majtek, transfer pacjenta GWARANTUJEMY: bezpieczną i legalną formę

Młodszy Manager/-ka Kontraktów (z językiem niemieckim)

Promedica Care Sp. z o.o. - Kraków, małopolskie  8 lokalizacji
Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę atrakcyjny system wynagrodzeń możliwość rozwoju oraz pakiet szkoleń wykorzystanie języka

Młodszy Manager Kontraktów z językiem niemieckim - Koszalin

Promedica Care Sp. z o.o. - Koszalin, zachodniopomorskie
Opis oferty pracy: Promedica24 rozpoczęła swoją działalność w Warszawie w roku 2004 i jest obecnie liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.