oferty pracy: Promedica

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 48
Dodaj swoje CV - łatwiejsza aplikacja.

Opiekunka osób starszych w Niemczech

Promedica Care - Niemcy  1 lokalizacja
Pełna nazwa stanowiska OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH Wymagania i opis stanowiska Wymagamy: - podstawowa znajomość języka niemieckiego -

Płatny Staż w Dziale Rekrutacji Personelu Opiekuńczego - Gda...

Promedica Care Sp. z o.o - Gdańsk, pomorskie
Szukasz ciekawego pomysłu na zdobycie doświadczenia zawodowego? Jesteś zainteresowany pracą w Firmie będącej liderem na rynku? Masz pełno pomysłów? Jesteś

Opiekunka osób starszych w Anglii

Promedica Care - Zagranica  1 lokalizacja
Pełna nazwa stanowiska OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH W ANGLII Wymagania i opis stanowiska Wymagamy: - komunikatywna znajomości języka angielskiego -

Płatny Staż w Dziale Księgowości

Promedica Care Sp. z o.o - Warszawa, mazowieckie
Zakres zadań: - będziesz wspierał zespół w pracach administracyjnych, - dbał o prawidłowy obieg dokumentów w firmie, - obsługiwał pisma komornicze, -

Opiekun/ ka osoby starszej

Promedica Care Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Promedica Care Sp. Kontakt osobisty biuro Promedica ul. WARUNKI PRACY I PŁACY....

Specjalista Ds. Organizacyjno-Analitycznych

Centrum Medyczne Promedica NZOZ - Rzeszów, podkarpackie
Zakres obowiązków: Współpraca w zakresie dostosowania pracy placówki medycznej do obowiązujących wymogów nałożonych przez MZ oraz NFZ, Wsparcie działań

Płatny Staż w Dziale Rekrutacji Personelu Opiekuńczego - Kon...

Promedica Care Sp. z o.o - Konin, wielkopolskie  1 lokalizacja
Opis stanowiska: • będziesz aktywnie wspierał procesy rekrutacyjne • będziesz czynnie uczestniczył w rozmowach rekrutacyjnych • będziesz budował bazy

Opiekun/-ka Osób Starszych w Niemczech

Promedica Care Sp. z o.o - Niemcy
Wymagamy: komunikatywnej znajomości języka niemieckiego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi Zapewniamy: bezpieczną i legalną formę współpracy

OPIEKUN

PROMEDICA CARE - Niemcy  1 lokalizacja
Pracuj jako Opiekun seniorów w Niemczech lub w Anglii Zadzwoń i sprawdź Wysokie zarobki Tel. 519 690

Opiekunka Seniorów

Pracuj jako Opiekun seniorów w Niemczech lub w Anglii Zadzwoń i sprawdź Wysokie zarobki Tel. 501 355

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.