oferty pracy: Promedica

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 94

opiekunka

promedica - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Opiekunka osób starszych - pracuj w Anglii! Atrakcyjne zarobki, sprawdzone kontrakty, szybkie wyjazdy. Zadzwoń 505 338 888, Promedica24

Opiekunka osób starszych

PROMEDICA CARE - Niemcy  1 lokalizacja
Pracuj w Promedica24 jako opiekun/ka osób starszych w Niemczech i Anglii, wyjazdy od zaraz, atrakcyjne wynagrodzenie, nie znasz języka zapraszamy na kurs

Szukamy pilnie opiekunek do osób starszych !

Promedica 24 - Częstochowa, śląskie
Opis oferty pracy: ZATRUDNIAMY Opiekunki / Opiekunów osób starszych , jeżeli masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi ( akceptujemy

Opiekun/ka

Promedica Care - Chojnice, pomorskie  3 lokalizacje
Pracuj w Promedica24 jako opiekun/ka osób starszych w Niemczech i Anglii, wyjazdy od zaraz, atrakcyjne wynagrodzenie, nie znasz języka – zapraszamy na kurs

Vertriebsleiter

PROMEDICA PLUS Franchise GmbH - Niemcy
der sich auf vielseitige und interessante Tätigkeiten in der Wachstumsbranche Nr. 1 mit exzellenter Perspektive und einem engagierten Team freut. Ihre

Przedstawiciela handlowego

Promedica - Poznań, wielkopolskie
Szukamy osób komunikatywnych, mile widziane posiadanie własnego auta i prawo jazdy kat.

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Personelu Opiekuńczego

Promedica Care Sp. z o.o. - Bielsko-Biała, śląskie  5 lokalizacji
Dołączając do nas zyskujesz: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie realny wpływ na rozwój organizacji możliwość

Młodszy Specjalista ds. IT (z językiem angielskim)

Promedica Care Sp. z o.o - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków: zdalne i lokalne wsparcie użytkowników w siedzibie oraz oddziałach Spółki instalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń

Opiekunka osób starszych w Anglii

Promedica Care Sp. z o.o. - Polska
Opis firmy: ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprawowanie opieki nad podopiecznym organizowanie czasu wolnego uczestnictwo w prostych pracach domowych: sprzątaniu, gotowaniu

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

Promedica Care Sp. z o.o - Kraków, małopolskie
Zakres obowiązków: samodzielna organizacja szkoleń ustalanie programów szkoleń opracowywanie materiałów szkoleniowych współpraca z dostawcami szkoleń

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.