oferty pracy: Programista - Tarnów, małopolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 22
Utwórz swój profil aby łatwiej aplikować.

Programista (O)

DUONET s.c. Jan Schenk, Jakub Siadek - Tarnów, małopolskie
Zakres obowiązków...

Programista C++

Talent Partners - Biała, małopolskie
Programista C++ Nr ref. Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej, poszukujemy...

PROGRAMISTA .NET C#

- Tarnów, małopolskie
Opis stanowiska : Utrzymanie i rozwój istniejącego oprogramowania: analiza potrzeb użytkowników, projektowanie oraz implementacja funkcjonalności. Wymagania

Młodszy Programista

NetCom s.c. - Tarnów, małopolskie
NetCom - firma IT zajmująca się wdrożeniami oprogramowania oraz obsługą powdrożeniową przedsiębiorstw poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy na

Program staży

Grupa PZU 7 ocen - małopolskie
Zespół Dostarczania Rozwiązań IT - Programista Usług Integracyjnych. Lipiec lub październik 2015....

Programista C, C++

MCD Electronics sp. z o.o. - małopolskie
MIEJSCE PRACY: ŻYWIEC Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za rozwój, wdrażanie i dokumentację oprogramowania do naszych sterowników zgodnie

LGBS Polska Sp. z o.o. - małopolskie
Wymagania: znajomość C++ min 2 lata znajomość MS Visual Studio znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się z klientem Mile

Programista: tworzenie prostych template do Wordpressa

Klient portalu dlaStudenta.pl - małopolskie
Opis stanowiska: Poszukujemy programisty do tworzenia prostych templatek pod Wordpressa . Prosimy podać swoją cenę w mailu wraz z przykładami wcześniejszych

Programista C – systemy wbudowane – branża produkcyjna

Klient portalu Praca.pl - małopolskie
Naszym Klientem jest centrum badawczo-rozwojowe koncernu motoryzacyjnego zlokalizowane w czeskiej Pradze. Centrum zajmuje się opracowywaniem nowatorskich

znajomość C++ min 2 lata Mile widziane: znajomość bibliotek Boost znajomość baz danych (Oracle, PostgreSQL bądź inne) Oczekujemy: miłego usposobienia chęci

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Programista - Tarnów, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy