oferty pracy: Programista - Tarnów, małopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 29

Programista PHP / WebDeveloper

Duonet S.C. - Tarnów, małopolskie
Zakres obowiązków: - wykonywanie oprogramowania projektów graficznych wg specyfikacji, - modyfikacja istniejących serwisów WWW na podstawie wytycznych.

Programista PHP/WebDeveloper (O)

DUONET s.c. Jan Schenk, Jakub Siadek - Tarnów, małopolskie
Tymczasowa
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Krakowska 76, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zakres obowiązków: wykonywanie oprogramowania projektów

Programista WEB

MGGP S.A. - Tarnów, małopolskie
Stawiając na rozbudowę zespołu poszukujemy osób chcących zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje kompetencje programistyczne. Gwarantujemy udział w realizacji

Obsługa zleceń na cms wordpress / obsługa klienta

Hauerpower Tarnów - Tarnów, małopolskie
Kontakt z programistą i ustalenie stopnia wykonania zakodowanego zlecenia*. Obsługę bieżącą zleceń*....

Programista Java

Programista

Universal Express Systems Sp. z o.o. - małopolskie
Zajmujemy się pisaniem rozwiązań/aplikacji logistycznych dla firm FMCG. W naszej pracy używamy MySQL, SQL Server, .NET, C#, PHP and ASP.NET – więc musisz je

Programista JAVA

Bank BGŻ BNP Paribas - 2 oceny - małopolskie
Programista Java WYZWANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ: Implementacja nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania Projektowanie testów

Samodzielny programista prasy krawędziowej LVD i Darley

Axell Holandia Sp. z o.o. - małopolskie
Miejsce pracy: Holandia / Bladel Obecnie poszukujemy dla swojego klienta w miejscowości Bladel samodzielnego programistę pras krawędziowych Darley i LVD.

Software Developer (C/C++)

Ericsson - 3 260 ocen - małopolskie
Pracę w zespole programistów,. OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:....

Programista SAS (bankowość)

ProData Consult Sp.z o.o - małopolskie
Roczne doświadczenie w zakresie programowania w SAS 4GL (z naciskiem na makro programowanie), realizacji dużego projektu informatycznego oraz pełnienia roli...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Programista - Tarnów, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.