oferty pracy: Pracy - pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 11 829

Referent

Archiwum Państwowe w Elblągu z/s w Malborku - Malbork, pomorskie
Warunki pracy Praca na stanowisku wyposażonym w monitor ekranowy, biurowa, siedząca. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, skaner)

REFERENT AGENCJI CELNEJ

Jas-Fbg - Gdynia, pomorskie
Od kandydatów oczekujemy: zainteresowania rozwojem zawodowym w obszarze agencji celnej wykształcenia co najmniej średniego, preferowane wykształcenie wyższe

referent

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cyw... - Malbork, pomorskie
Archiwum Państwowe w Elblągu z/s w Malborku Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: referent Archiwum Państwowe w Elblągu z siedzibą w

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 78 ocen - Rumia, pomorskie  3 lokalizacje
wymiar etatu: 0,5 Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i

Starszy specjalista

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Now... - Nowy Dwór Gdański, pomorskie
Warunki pracy Stanowisko pracy usytuowane jest na I piętrze budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy ul.Warszawskiej 53 w Nowym Dworze

Pracownik administracyjno-biurowy

Łęczyce, pomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Łęczyce, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Pracownik ds. świadczeń rodzinnych i obsługi sekretariatu

Pracownik Sekretariatu

FINES S.A. - Sopot, pomorskie
Wymagania: wykształcenie wyższe, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność szybkiej i skutecznej realizacji zadań, bardzo dobra organizacja pracy

Pracownik biurowy w Ośrodku Szkolenia Kierowców RONDO-BIS w...

Rumia, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: - Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca tymczasowa oferowana

Pakowanie przesyłek - sklep internetowy

KORALLO.PL TUER CORP - Gdańsk, pomorskie
OPIS STANOWISKA: Podstawowe zadanie to pakowanie przesyłek. Zamówienia często składają się z kilkunastu- kilkudziesięciu produktów. Niektóre produkty trzeba

Pracownik Obsługi Zaplecza

Poczta Polska - 78 ocen - Malbork, pomorskie
wymiar etatu: 0,375 rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny Do zadań pracownika będzie należeć : przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.