oferty pracy: Pracy - pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 10 683

Pracownik sklepu internetowego - wprowadzanie danych

Korallo - Gdańsk, pomorskie
OPIS STANOWISKA: tworzenie i redagowanie opisów produktów, wprowadzanie produktów do systemu, dodawanie zdjęć produktów, aktualizacja cen i promocji na

Pracownik Obsługi Technicznej Biura

BEST S.A. - Gdynia, pomorskie
Jesteśmy jedną z czołowych firm na polskim rynku usług finansowych, ekspertem w dziedzinie usług obrotu i zarządzania wierzytelnościami, twórcą jednego z

Młodszy sp. ds. obiegu dokumentów

SKAT Transport - Gdańsk, pomorskie
SKAT Transport Sp. z o.o. Młodszy sp. ds. obiegu dokumentów Miejsce pracy: Gdańsk Region: pomorskie Numer referencyjny: Spkc/05/2017 Opis stanowiska Do zadań

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 79 ocen - Gdańsk, pomorskie  3 lokalizacje
Aktualne lokalizacje: Gdańsk Matarnia - 0,5 etatu, umowa o pracę na okres próbny Gdańsk Śródmieście - 1,0 etat, umowa o pracę na czas określony (zastępstwo

Pracownik administracyjny

Interior Park - Mały Kack, pomorskie
Wymagania: wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, dobra znajomość języka angielskiego, dobra znajomość programu Symfonia handel, dobra znajomość

Pracownik Zaplecza Pocztowego

Poczta Polska - 79 ocen - Kartuzy, pomorskie
Wymiar etatu - 0,875 rodzaj umowy: na czas określony (na czas zastępstwa) Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie

Pomoc biurowa

Iwona Troka Biuro Rachunkowo - Audytorskie - Gdynia, pomorskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Bł. Królowej Jadwigi 62, 81-586 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie Zakres

Pracownik biurowy

Kartuzy, pomorskie  8 lokalizacji
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zobacz na mapie Opis zadań : Obsługa biura:

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Borga Sp. z o.o. - Gdynia, pomorskie
Borga Sp. z o.o.: - szwedzki lider produkcji hal stalowych - część międzynarodowej Grupy Borga powstałej w roku 1973 w Szwecji - w Polsce działa od 1993

Pracownik ds. ekspedycyjno - rozdzielczych

Poczta Polska - 79 ocen - Jastarnia, pomorskie
rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony (na zastępstwo) Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.