oferty pracy 1 - 10 z 16 200

Pracownik biurowy

Przedsiębiorstwo "AMA" Sp. z o. o. - Bolszewo, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Szkolna 15, 84-239 Bolszewo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Prowadzenie biura - obsługa klienta.

KONTROLER ZNAKÓW PIENIĘŻNYCH

PKO Bank Polski - 5 ocen - Gdańsk, pomorskie
Główne zadania: przyjmowanie, przeliczanie i sortowanie znaków pieniężnych oraz innych wartości zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 54 ocen - Gdynia, pomorskie  1 lokalizacja
wymiar etatu: 0,5 lub 1,0 rodzaj umowy: umowa o pracę na czas zastępstwa Aktualne lokalizacje: Gdynia Śródmieście, Gdynia Chylonia Do zadań pracownika

Referent ds. administracyjnych

LOTOS - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: • wykształcenie wyższe licencjackie, • mile widziane doświadczenie na stanowisku biurowym, sekretarsko-asystenckim. • dobra znajomość języka

Asystent/-ka ds. Obsługi Pacjenta

LUX MED - Gdynia, pomorskie
Wymagania Oczekiwania: Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziani studenci studiów zaocznych); Preferowane doświadczenie w obsłudze klienta;

Asystent ds. zakupów

J.S.HAMILTON POLAND SA - Gdynia, pomorskie
Pełny etat, Część etatu
Zakres obowiązków: realizowanie zakupów na terenie Trójmiasta zgodnie z harmonogramem (większe ilości produktów głównie z hipermarketów/ dyskontów spożywczych

referent

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cyw... - Kartuzy, pomorskie
Izba Skarbowa w Gdańsku Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: referent Izba Skarbowa w Gdańsku ul. Długa 75/76 80-831 Gdańsk Zakres

Technik prac biurowych- miejsce wykonywania pracy Lipusz

Lipusz, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Lipusz, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: - Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca tymczasowa oferowana

Asystentka biura

PARTNERZY Nieruchomości - Gdańsk, pomorskie
Pełny etat, Część etatu, Tymczasowa, Kontrakt
OPIS STANOWISKA: Osoba na stanowisku Asystentka biura odpowiedzialna będzie za: • wsparcie pracy doradców ds. nieruchomości, • dbanie o prawidłowy obieg

Recepcjonista/ka

Plichta Sp. z o.o. S.K. - Gdynia, pomorskie
Miejsce pracy: Gdynia, Morska 318 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za pozytywny wizerunek salonu, budowanie i utrzymywanie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.