oferty pracy: Pracy - pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 11 343

Pracownik Obsługi Socjalnej

Poczta Polska - 83 ocen - Gdańsk, pomorskie
U nas zyskasz: stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, pensję zawsze na czas i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do

referent

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Gdynia, pomorskie  3 lokalizacje
WARUNKI PRACY Praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie, obsługa urządzeń biurowych (komputer, fax., niszczarka), kontakty interpersonalne. W

Specjalista ds. administracyjnych

Budimex - 8 ocen - Gdańsk, pomorskie
Opis stanowiska Do Twoich zadań należeć będzie: przygotowywanie niezbędnych dokumentów i materiałów technicznych na spotkania, przygotowywanie prezentacji,

Asystentka Biura

WAKO rolety żaluzje - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych, komunikatywność i umiejętność

inspektor

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Gdańsk, pomorskie  3 lokalizacje
WARUNKI PRACY Narzędzia i materiały pracy: komputer, telefon, drukarka, skaner. W budynku windy, podjazd dla osób niepełnosprawnych. Zagrożenie korupcją.

starszy referent

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Gdańsk, pomorskie  2 lokalizacje
WARUNKI PRACY - budynek urzędu przystosowany do celów administracyjno-biurowych zgodnie z wymogami bhp i p.poż. oraz dla osób niepełnosprawnych, - praca przy

STARSZY ASYSTENT

POLPHARMA - 4 oceny - Gdańsk, pomorskie
Gdańsk Region: pomorskie Opis stanowiska OPIS STANOWISKA: wsparcie asystenckie w zakresie prowadzenie kalendarza i planowania spotkań, organizowania podróży

Pracownik biurowy

Waldemar Konik - Gdynia, pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa urządzeń biurowych, kontrola realizacji zamówień i dostaw materiałów, nadzór nad terminową realizacją dostaw, prace biurowe

Asystent/-ka ds. Obsługi Pacjenta

LUX MED - Gdynia, pomorskie
Wymagania Oczekiwania: Wykształcenie średnie lub wyższe (lub osoby w trakcie studiów zaocznych); Preferowane doświadczenie w obsłudze Klienta; Umiejętność

młodszy archiwista

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Gdańsk, pomorskie
WARUNKI PRACY Praca wymaga wysiłku fizycznego w związku z przenoszeniem dokumentacji w magazynach. Kontakt z kurzem może powodować alergie. Ponadto

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.