oferty pracy 1 - 10 z 9 675

Pracownik ds. wyszukiwania dokumentów

Gp People - Gdańsk, pomorskie
Gdańsk GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 4972) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji

Pracownik biurowy

Gdynia, pomorskie  1 lokalizacja
Zadania: - Zdalna koordynacja pracy kierowców - Rejestracja zleceń transportowych, ustalanie tras i nadzór nad pracą kierowców oraz optymalizowanie kosztów -

Pracownik ds. Kontrolingu

Poczta Polska - 64 ocen - Gdańsk, pomorskie
rodzaj umowy: na czas określony (na czas zastępstwa) Do zadań pracownika będzie należeć : sporządzanie sprawozdań i analiz z wykonania zatrudnienia i

Pracownik administracyjny / Asystentka

Interior Park - Gdynia, pomorskie
Wymagania: Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów Biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny Bardzo dobra znajomość programu Symfonia

Pracownik Obsługi Zaplecza

Poczta Polska - 64 ocen - Sopot, pomorskie  1 lokalizacja
wymiar etatu: 0,5 rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony (na czas zastępstwa) Do zadań pracownika będzie należeć : przyjmowanie, opracowywanie i

DUBAJ

Gdańsk, pomorskie  1 lokalizacja
Prowadzimy proces rekrutacji dla nowo wybudowanego hotelu w Dubaju. Jest to wielomiliardowa inwestycja na ogromna skale. Zmień swoje życie i ciesz się

Archiwista

Global Service - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: wykształcenie kierunkowe bardzo dobra znajomość branży dobra znajomość pakietu MS Office sumienność oraz dobra organizacja pracy doświadczenie na

FUNDACJA "DOMUS VITAE" - Gdańsk, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gen. Józefa Hallera 227A, 80-502 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji,

Pracownik ds. opracowywania przesyłek

Poczta Polska - 64 ocen - Pruszcz Gdański, pomorskie
umowa na okres próbny (1,0 etat) Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie ładunku pocztowego pod względem ilościowym

Pozostali pracownicy obsługi biurowej

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.