oferty pracy 1 - 10 z 5 778

Pakowanie kosmetyków

LeasingTeam Group_rekrutacja stała - Radom, mazowieckie
Zakres obowiązków: • pakowanie kosmetyków w kartony zbiorcze, • segregacja i kompletacja towaru, • kontrola jakości, • oklejanie, • dbanie o porządek na

1816u - pracownik biurowy

Radom, mazowieckie  2 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: do uzgodnienia Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ

Selgros - 9 ocen - Radom, mazowieckie
Wymagania Umiejętność pracy w zespole; Umiejętność obsługi komputera; Dyspozycyjność, Umiejętność organizacji własnej pracy, Aktualna książeczka zdrowia

1828u - opiekun w żłobku

Radom, mazowieckie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z dziećmi do lat 3,

Nowe miejsca pracy w Radomiu

Pacuj w regionie - Radom, mazowieckie
Opis oferty pracy: Ogólnopolska Spółka wielobranżowa w związku z Otwarciem nowego oddziału w Radomiu zatrudni na stanowiska umysłowe i fizyczne, również

Pracownik biurowy

Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Radom, mazowieckie
Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych: przygotowanie dokumentów do skanowania, segregowanie dokumentów, skanowanie dokumentów, weryfikacja

PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ (ZMIANA NOCNA)

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

PKO Bank Polski - 6 ocen - Radom, mazowieckie
Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów inicjatywa w

Pracownik Sklepu

Lidl - 1 230 ocen - Radom, mazowieckie
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Sprzedawca - opiekun działu

JYSK - Radom, mazowieckie
JYSK to rzetelna i wiarygodna firma obecna na polskim rynku od wielu lat – doceniamy i nagradzamy solidną pracę i zaangażowanie. Klienci JYSK wysoko cenią

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy - Radom, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.