oferty pracy: Pracy - Radom, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 1 919
Utwórz swój profil aby łatwiej aplikować.

Pracownik ds. obsługi gotówkowej

Poczta Polska 45 ocen - Radom, mazowieckie
Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie, wydawanie i przeliczanie gotówki, prowadzenie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemów informatycznych

Pracownik Sklepu

Lidl 747 ocen - Radom, mazowieckie
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Sprzedawca Mebli

VINOTTI Sp. z o.o. S.K.A. - Radom, mazowieckie
Zadania: Sprzedaż wysokiej, jakości mebli i artykułów dekoracyjnych z kolekcji opartych o własny design Dbałość o salon i wizerunek firmy Oferujemy: Umowę

Pracownik w dziale księgowym

Domino Polska Sp. z o.o. - Radom, mazowieckie
księgowanie faktur, nadzór nad dokumentacją księgową, wprowadzanie danych do systemu, inne czynności administracyjne wykształcenie wyższe mile widziane

Sprzedawca salon oświetleniowy

Lampy - Radom, mazowieckie
Opis oferty pracy: Zatrudnię /Staż osobę bezrobotną w wieku 30-50 lat na stanowisko sprzedawca w salonie oświetleniowym w Radomiu. Mile widziane doświadczenie

Kasjer - Sprzedawca

Stokrotka Sp. z o.o. 8 ocen - Radom, mazowieckie
Jako Kasjer-Sprzedawca będziesz odpowiedzialny za: Obsługę kasy fiskalnej Stosowanie standardów firmy w zakresie: Obsługi klienta Zatowarowania i

Pracownik ochrony, bon zasiedleniowy

Marspol Sp.zo.o. - Radom, mazowieckie
PRACOWNIK OCHRONY na całodobowe obiekty handlowe na terenie Warszawy: Zapraszamy osoby bezrobotne posiadające bon zasiedleniowy. Wymagania: - umiejętność

Asystentka /Asystent zarządu

BDV - Radom, mazowieckie
BDV, polska firma zajmująca się organizacją konferencji, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na następujące stanowisko: (*) Bieżącą obsługę

Ochrona Galeria Słoneczna 8,00 zł

Securita Ochrona Sp. z o.o. - Radom, mazowieckie
Zatrudnię do ochrony sklepów w Galerii Słonecznej. Praca co drugi dzień w godz. 12:00-20:00. Stawka 8,00 zł netto plus premia

Pracownik Kuchni KFC Radom

Amrest Sp. z o.o. - Radom, mazowieckie
Restauracja KFC w Radomiu w Centrum Handlowym M1 poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Kuchni. Oferujemy: * elastyczny grafik dostosowany do twoich

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy - Radom, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy