oferty pracy: Pracy Pracy - Wierzbica, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 2 089

Pracownik ds. obsługi gotówkowej

Poczta Polska 45 ocen - Radom, mazowieckie
Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie, wydawanie i przeliczanie gotówki, prowadzenie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemów informatycznych

Asystent/ka działu handlowego

DROZAPOL-PROFIL S.A. - Radom, mazowieckie
Drozapol – Profil S.A. giełdowa spółka zajmująca się dystrybucją wyrobów hutniczych w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukuje najlepszych

Kasjer - Sprzedawca

Stokrotka Sp. z o.o. 8 ocen - Radom, mazowieckie
Jako Kasjer-Sprzedawca będziesz odpowiedzialny za: Obsługę kasy fiskalnej Stosowanie standardów firmy w zakresie: Obsługi klienta Zatowarowania i

Pracownik Biurowy

Firma Produkcyjno-Usługowa - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
Opis oferty pracy: Firma ze Skarżyska- Kamiennej poszukuje młodych, dynamicznych, ambitnych osób do pracy w biurze. Preferowane wykształcenie wyższe.

Samodzielny Specjalista ds. administracyjno

Kaufland Polska 39 ocen - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
Zakres obowiązków kontrola ewidencji czasu pracy organizowanie, prowadzenie, koordynowanie szkoleń dla pracowników przygotowanie zatrudnienia nowego

Pracownik Sklepu

Lidl 747 ocen - Radom, mazowieckie
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Listonosz

Poczta Polska 45 ocen - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie  1 lokalizacja
Miejsce wykonywania pracy: Skarżysko - Kamienna, powiat skarżyski. Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług

Sprzedawca Mebli

VINOTTI Sp. z o.o. S.K.A. - Radom, mazowieckie
Zadania: Sprzedaż wysokiej, jakości mebli i artykułów dekoracyjnych z kolekcji opartych o własny design Dbałość o salon i wizerunek firmy Oferujemy: Umowę

Sprzedawca salon oświetleniowy

Lampy - Radom, mazowieckie
Opis oferty pracy: Zatrudnię /Staż osobę bezrobotną w wieku 30-50 lat na stanowisko sprzedawca w salonie oświetleniowym w Radomiu. Mile widziane doświadczenie

Pracownik w dziale księgowym

Domino Polska Sp. z o.o. - Radom, mazowieckie
księgowanie faktur, nadzór nad dokumentacją księgową, wprowadzanie danych do systemu, inne czynności administracyjne wykształcenie wyższe mile widziane

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy Pracy - Wierzbica, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy