oferty pracy: Pracy Pracy - Wierzbica, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 2 281

Specjalista w Wydziale Administracji

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - Radom, mazowieckie
Miejsce pracy: Radom Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku: Przygotowywanie wniosków, informacji itp. związanych z przygotowaniem i realizacją

Sekretarz szkoły

Szydłowiec, mazowieckie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Szydłowiec, powiat: szydłowiecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : - obsługa

starszy referent

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Maków, mazowieckie
WARUNKI PRACY Wykonywanie typowych czynności biurowych polegających m.in. na obsłudze monitorów ekranowych powyżej 4 godzin na dobę. Praca w zespole. Praca

pracownik biurowy

Radom, mazowieckie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie Zobacz na mapie Opis zadań : do uzgodnienia Rodzaj umowy

asystentka biura

Pracownik administracyjno - biurowy

CRL Sp. z o.o. - Radom, mazowieckie
Zakres obowiązków: koordynacja pracy biura, obsługa programów excel, word, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji w firmie, nanoszenie

PRACOWNIK MONTAŻU

Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom, mazowieckie
Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym, poszukuje

starszy specjalista

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Radom, mazowieckie
WARUNKI PRACY •Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań - współpraca z innymi Wydziałami i podległymi jednostkami,

Recepcjonista

American Heart of Poland SA - Starachowice, świętokrzyskie
Grupa American Heart of Poland S.A. istnieje od 2000 r., założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu

Poszukiwana osoba na staż- praca biurowa

Szkoła Policealna - 3 oceny - Radom, mazowieckie
Opis oferty pracy: Szkoła Policealna w Radomiu poszukuje pracownika na staż na stanowisko pracownik biurowy. Wymagania -Punktualność, sumienność, uprzejmość

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy Pracy - Wierzbica, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.