oferty pracy 1 - 10 z 5 992

Pakowanie kosmetyków

LeasingTeam Group_rekrutacja stała - Radom, mazowieckie
Zakres obowiązków: • pakowanie kosmetyków w kartony zbiorcze, • segregacja i kompletacja towaru, • kontrola jakości, • oklejanie, • dbanie o porządek na

starszy referent

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cyw... - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
Izba Skarbowa w Kielcach Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy referent Izba Skarbowa w Kielcach ul. Witosa 78b 25-561 Kielce

Nowe miejsca pracy w Radomiu

Pacuj w regionie - Radom, mazowieckie
Opis oferty pracy: Ogólnopolska Spółka wielobranżowa w związku z Otwarciem nowego oddziału w Radomiu zatrudni na stanowiska umysłowe i fizyczne, również

Sprzedawca

P.H.U. ROMIX ROMAN KUŹDUB - Gąsawy Rządowe-Niwy, mazowieckie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 26-502 Gąsawy Rządowe-Niwy 25, powiat: szydłowiecki, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: sprzedaz artykułów w sklepie

Pracownik biurowy Skarżysko-Kamienna

About You - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
About You.Pl dla swojego Klienta, który aktywnie działa na terenie Skarżyska-Kamienna, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownika Administracyjno

PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ

Selgros - 9 ocen - Radom, mazowieckie
Wymagania Umiejętność pracy w zespole; Umiejętność obsługi komputera; Dyspozycyjność, Umiejętność organizacji własnej pracy, Aktualna książeczka zdrowia

SPRZEDAWCA W SALONIE MOHITO

Lpp - 10 ocen - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
Obowiązki praca z towarem, zgodna ze standardami Visual Merchandisignu, przyjętymi w sieciach LPP SA; obsługa klienta; prace porządkowe w salonie. Oferujemy

Pracownik biurowy

Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Radom, mazowieckie
Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych: przygotowanie dokumentów do skanowania, segregowanie dokumentów, skanowanie dokumentów, weryfikacja

PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ (ZMIANA NOCNA)

Poszukujemy Niani

Grupa kobietywpracy.pl Sp. z o. o. - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
Od 3 lat jestem bardzo zapracowaną mamą mojej córeczki. Szukam niani na stałe, kochającej dzieci, bardzo cierpliwej , odpowiedzialnej i uśmiechniętej. Oferuję

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy Pracy - Wierzbica, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.