oferty pracy: Pracy Pracy - Wierzbica, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 2 743
Pokaż:  wszystkie oferty pracy - Tylko oferty pracy 'Łatwa aplikacja'

Zastępca Kierownika Sklepu

PEPCO Poland Sp. z o.o - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
W zależności od kwalifikacji możemy zaproponować również stanowisko Kierownika Sklepu Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Listonosz paczkowy

Poczta Polska 41 ocen - Starachowice, świętokrzyskie
wymiar etatu: 0,75 Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie doręczania przesyłek, dbałość o bezpieczeństwo przesyłek,

Pracownik Sklepu

Lidl 701 ocen - Maków, mazowieckie
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

pomoc cukiernika

ZAKŁAD CUKIERNICZY GRAŻYNA PROCZKA - Szydłowiec, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: KIELECKA 7, 26-500 Szydłowiec, powiat: szydłowiecki, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: . Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Samodzielny Specjalista ds. administracyjno-pracowniczych

KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. K. - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
Kaufland jest jedną z wiodących sieci handlowych Europy. Oferujemy szeroki asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych. Markety Kaufland osiągają sukces

Specjalista ds. techniczno-administracyjnych

Telbridge Sp. z o.o. - Radom, mazowieckie
Zakres obowiązków: Organizacja i prowadzenie współpracy z firmami serwisowymi Bieżący nadzór nad realizacją usług energetycznych, telekomunikacyjnych,

starszy specjalista

Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu - Radom, mazowieckie
Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: starszy specjalista w

pracownik biurowy

PRYMUS-AGD - Wolanów, mazowieckie
Opis oferty pracy: Firma Prymus-agd zatrudni pracownika biurowego. Wymagania: -znajomość języka rosyjskiego -dyspozycyjność -znajomość pakietu MS Office

Samodzielny Specjalista ds. administracyjno

Kaufland Polska 38 ocen - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
Zakres obowiązków kontrola ewidencji czasu pracy organizowanie, prowadzenie, koordynowanie szkoleń dla pracowników przygotowanie zatrudnienia nowego

Asystentka do Działu Zakupów i Logistyki

BIELLA SZYDLOWIEC - Szydłowiec, mazowieckie
Dynamicznie rozwijająca się firma w Szydłowcu z kapitałem zagranicznym poszukuje osób na stanowisko: ASYSTENT/KA DO DZIAŁU ZAKUPÓW I LOGISTYKI Wymagania:

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy Pracy - Wierzbica, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy