oferty pracy: Pracy Pracy - Wierzbica, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 4 900

Asystentka zarządu

Techmatik - Radom, mazowieckie
Techmatik S.A. Asystentka zarządu Miasto: Radom Region: mazowieckie Opis stanowiska kompleksowa obsługa zarządu bieżąca obsługa sekretariatu

Pracownicy biurowi z wykształceniem wyższym

Polska Grupa Zbrojeniowa - Radom, mazowieckie
Opis firmy: Wymagania: Wykształcenie wyższe: techniczne, ekonomiczne, administracja, prawo, finanse; staż pracy minimum 2 lata; obsługa komputera; biegła

Specjalista

Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu - Radom, mazowieckie
Warunki pracy - współpraca z pracownikami urzędów i instytucji administracji państwowej w celu konsultacji w obszarze zamówień publicznych, - oświetlenie

Wprowadzanie danych do systemu

Telbridge - 5 ocen - Radom, mazowieckie
Opis oferty pracy: Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych contact center, od 11 lat pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej.

pracownik biurowy

Baslux - Radom, mazowieckie
Zatrudnię osobę do pracy w biurze z dobrą znajomością języka niemieckie go. Znajomość języka angielskiego bę dzie dodatkowym atutem. Oferujemy - stabilność

specjalista

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cyw... - Radom, mazowieckie
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: specjalista Generalna Dyrekcja

Pracownik Punktu Obsługi Klienta

MEDIA MARKT Radom - Radom, mazowieckie
Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Czekamy na Ciebie, dołącz do zespołu MEDIA MARKT! Chcesz mieć ciekawą pracę, w której nigdy się nie nudzisz? Ważna

Telbridge Sp z.o.o - Radom, mazowieckie
Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych contact center, od 11 lat pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się

Pracownik biurowy

RPP Polska Sp.z.o.o - Radom, mazowieckie
Opis stanowiska: Obsługa interesantów, udzielanie informacji Prowadzenie rekrutacji i współudział w tworzeniu i realizowaniu projektów personalnych

Specjalista

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Wa... - Radom, mazowieckie  1 lokalizacja
Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: - praca na tym stanowisku związana jest z odbywaniem wyjazdów

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Pracy Pracy - Wierzbica, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.